Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mennek ilyen hülyeségek...

Miért mennek ilyen hülyeségek az Animax-en? Régen egy csomó jó anime volt, most megy egy rakás sz*r műsor :S

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ezt én is szeretném tudni. -.-
2011. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira hülyék... Volt több százezer nézőjük, és mindet elb*szták ezekkel a hülyeségekkel, amik senkit sem érdekelnek. -.-
2011. ápr. 15. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Legalább féléve nem nézem az animaxet. elb@szták... =/

május 13tól fogom nézni amíg lesz vampire knight, és ennyi... inkább letöltöm ami érdekel, egyszerűbb... és legalább nem kell véletlenül sem látni a sz@rt...

2011. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak a Nanát néztem de már az sincs. Ez a Qube vagy mi a tököm meg americas got talent, kutyát se érdekelnek a idióta jenkik.
2011. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem Americas Got Talent,hanem American Idol. És én pl ,csak azt szoktam nézni rajta,és még ismerek több száz olyat ,aki csak azért kapcsol az Animax-re. Szóval ennyi erővel növelte a nézettségüket az AI,mert én spec utálom az Anime-sorozatokat. Annyiban egyetértek,hogy az American Idol mehetne egy másik csatornán,ami mindenki számára elérhető,mert néhány szolgáltatónál más megy helyette meg ilyenek... -.- Alapvetően az egész csatorna rossz ,szerintem. :)
2011. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sok százezer nézőt elvesztett az animék kiszórásával, és pár százat nyert ezekkel az új sorozatokkal.
2011. ápr. 16. 09:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Most írtam le máshol, de megismétlem: a Sony "nyomására" alakult át az összes Animax. Tudtommal a miénk változott át utoljára, de az amerikai dizit nem veszik át. A nézőközönséget akarták bővíteni, ami a ti elképzeléseitek ellenére bevált: a nyugati filmek plusz nézettséget hoztak. Sőt, ha valaki azok miatt kapcsol oda, akkor talán megragad az animéken is, és így animefanokká válhatnak.
2011. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem egyáltalán nem tetszik, és nagyon sok más embert ismerek, akiknek szintén nem.


Utolsó, hogy érted azt, hogy a Sony „nyomására” alakították át? Ezt nem értem.

2011. ápr. 21. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Durván fogalmazva a Sony kényszerítette. Az a tulajdonos, és ez volt a döntése.
2011. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, régen annyi jó anime ment rajta, imádtam, most meg kibírhatatlan. :(
2015. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!