Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök, hogy Muri Enikő és...

Örültök, hogy Muri Enikő és Katica ismét jelentkeztek az x-faktorba? : )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
igen:DDDD
2011. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem..
2011. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért?
2011. ápr. 15. 15:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok. volt egy lehetőségük, nem jött össze, és nem is a válogatón estek ki. új arcokat akarok látni nem minden évben ugyan azokat. ráadásul nyertek valamennyit az előző X faktor által, hiszen járnak klubkoncertekre. nagyobb valószínűséggel most tovább fognak jutni azzal az indukkal, hogy mennyit fejlődtek, de ez így nem fair az újonnan jelentkezőkkel szemben. de ez csak az én véleményem.
2011. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Katicának igen, Enikőnek nem annyira.

Katica kiesése számomra rejtély.. Nem értem Geszti mi a búbűnatért nem vitte magával... Viszont Muri Enikő annyira nem tetszett :D

2011. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Katicának igen, Enikőnek nem. Szerintem nem véletlen , hogy Enikő még mindig nem tudott nagyot alkotni, hiszen ő már volt nem egy tehetségkutatóban. Anno a viván is volt énekverseny, azt meg is nyerte, mégsem kellett úgymond egy lemezkiadónak sem, mert nem olyan nagy szám. Egyébként nekem még csak nem is szimpatikus. Az a hiszit, hogy én befejezem az éneklést, mert nem kellettem Gesztinek a döntőben...
2011. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Enikőnek nagyon ( nagyon favoriztáltam )

Katicának is, de Enikőnek fogok szurkolni :)

2011. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is örülök, hogy jelentkeztek újra. Úgy gondolom, mindkettő volt olyan jó, ha nem jobb, mint a Dorka.
2011. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Enikőnek igen
2011. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én örülök!

Szép dolognak tartom hogy nem adták fel és visszajöttek.

Jenniferre egy kicsit haragszom mert neki is nagyon jó hangja van és ő nem jött vissza. Amúgy ők tavaly nem azért estek ki mert rosszak voltak,hanem azért mert gyengék lelkileg. Nem akarták hogy a nagy stressz miatt összeroppanjanak. Mert tényleg ők voltak akik a legtöbbet sírtak.Most volt egy évük hogy megerősödjenek lelkileg és hogy fejlődjenek hangilag is.Nagyon örülök nekik és Enikőnek szurkolok, mert nekem ő valahogy kedvesebbnek tűnik és a hangja is nagyon tetszik. :)

Az újak közül pedig Kováts Veronika nekem a legszimpibb.:D

De amúgy sok tehetség van most is.=)

2011. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!