Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért állítják be Jerzyt...

Miért állítják be Jerzyt olyan butának? Mert kamera előtt, többmillió által figyelve belezavarodik a mondandójába? Szerintem túloznak.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Jerzy nem buta hanem naiv,ami mondjuk erteheto egy kicsit.
2011. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
többmillió néző által
2011. ápr. 14. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nem tudom miért lett ilyen elterjedt jelző Jerzyre hogy buta. egyes emberek nincenek tisztában a buta szó jelentésével. Jerzy egyszerűen csak naív, de az viszont nagyon. nagyon könnyű befolyásolni, ez sikerült Giginek is. észre lehet venni mennyivel jobb arc, szerethetőbb figura amióta Gigi nincs bent, az elején is ilyen volt.

Örülnék, ha a butának titulált Jerzy legyőzné az agyonistenített Bécit. Jerzy sokkal értékesebb ember, mint Béci, és ő tényleg megérdemelné a fődíjat is.

2011. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért mondják sokan annak. Nem butább mint a többiek, amiért nem csinélja a showt...

Ezt az egészet Éva terjesztette el róla, miközben veszekedtek, többször mondta hogy ilyen-meg olyan buta stb.

-.-"""" rühell'em Évát komolyan

2011. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több hónapja a villában élnek, már biztosan nem is gondolnak arra, hogy kamerák vannak mindenütt. Erzsi nemcsak naiv, de beszédhibás is, persze egy chippendale fiúnál ez nem hátrány. Hogy mennyire naív, azt hiszi, ha kimegy, Gigivel folytathatja. Kell is annak a csóró.
2011. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túloznak,csak fel kéne olvasnia papírról,és ő nem látja a több millió nézőt,a villában semmi sem változik.
2011. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mai hír: egy hétre beküldik az összes eddig kiesett villalakót! Na erre kiváncsi leszek, jól felkavarják az unalmas állóvizet. Egyébként ezt a főzös hetet Lacinak találták ki, csak közben feladta.
2011. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!