Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szeretek VV Éván? Egy...

Mit szeretek VV Éván? Egy balhés, hülye p. csa. Nagyon kiváncsi vagyok miért kap annyi szavazatot? Alekosz miatt? Nem mintha ő külön lenne.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

1. nem lehetne normálisan feltenni egy kérdést?


2. igen csak Alekosz miatt.


3. Alek különb Évánál, de még a gondolom általad imádott Bécinél is.


4. Valaki de most őszintén mondjon nekem 1 jó tualjdonságot Béciről, mert én a százharmincakárhány nap alatt egyet sem találtam.

Csak mert annyira tudjátok ócsárolni Alekoszt, minden piti dologgal, hogy 8 általános, meg stb, normális indokotok nincs utálni...

2011. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ritka hülye stílusa van Alekosznak,kI nem állhatom az ilyen kötözködős embereket.A 8 általános egy dolog.Szerinted eddig miért nem tolongtak érte a nők??
2011. ápr. 14. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert Aleknak mi a jó tulajdonsága?Hát én se tudok mondani.
2011. ápr. 14. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Alekosz miatt kap ennyi szavazatot,nelkule egy 0 lenne.
2011. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert elég nevetséges ahhoz, hogy felfigyeljenek rá az emberek.
2011. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Röviden és tömören:Éva szégyent hoz a női nemre!
2011. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen Alekosz tábora miatt élte túl a legutolsó párbaját.A következő párbajon még mellé állhat az Alekosz tábor Anikó ellen,ha van kedve,bár én az Alekosz tábor helyében enyhe rezignáltsággal nézném végig a két lány párbaját,és minden pénzbeli tartalékomat akkor aktiválnám mikor Alekosznak van rá szüksége.
2011. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Természetesen Alekosz tábora miatt élte túl a legutolsó párbaját.


Azt csak úgy hiszed.! RTL klubnak köszönhető mindez.9-től nem lehetett szavazni Gigire,nem 1x próbáltam. Az is Qrva nem szemétség volt h megmutatták a képeket hiszen az Éva-fanok egyből elkezdtek szavazni..Úgyhogy Évike köszönd meg szépen az RTL klubnak mondcsak:Köszönöööööm.:D

2011. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!