Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted kit visz ki VV Béci?

Szerinted kit visz ki VV Béci?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Jerzy v Anikó, de sztem mivel úgy gondolja, h Anikónak sokkal több esélye Éva ellen (és ugyebár az az álma, h Éva eltakarodjon) a Jerzyt viszi ki, benn marad Anikó, és sztem megint Éva lesz a kiválasztott ő meg nem vihet ki mást csak Anikót, és Éva kiesik.
2011. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát remélem van esze és a Jerzyt viszi ki, nem pedig Anit...
2011. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alekoszt.
2011. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
utolsó: 100%, hogy nem Alekoszt viszi ki, mondta is, hogy a végére már a gyengéket tartja, ha párbajra kerül sor, és Alekoszt tartja ő is a legerősebbnek, és többször hangoztatta, még magának Alekosznak is mondta, hogy vele szeretne megmérkőzni a játék legvégén. És még Jerzynek és Anikónak is elmondta azt a taktikáját, miszerint ha a döntőben Évával és Alekosszal párbajozna, megoszlanának a szavazatok közöttük, és így talán lenne esélye Bécinek megnyerni. Most, hogy így leírtam, rájöttem, hogy az első hozzászólásomba hülyeséget írtam, ezek alapján Anikót viszi ki, mert akkor Éva Jerzyvel küzd meg és ott valószínűleg Éva nyer, és így ő lesz a döntőben, ami bizonyos szempontból (amit most leírtam) kedvező lesz Bécinek.
2011. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
remélem Anikót
2011. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gfero ***** válasza:
remélem hogy Anikót de Erzsit fogja mert biztosra akar menni
2011. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!