Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki lessz holnap a...

Szerintetek ki lessz holnap a kivalasztott? Kit visz ki? ki jon vissza?

Figyelt kérdés

Szerintem Aniko lessza kivalasztott es Jerzyt viszi ki.nagy valoszinuseggel Aniko megy vissza.

szerinted?


2011. ápr. 9. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Alekoszra teszik a jelet..és Jerzy t viszi ki..és kint is hagyja..

Hajrááá Bécii!!!!

2011. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hacsak Eva nem gyozi meg Alekoszt hogy vigye ki Anikot,ugyis kinthagyja es beteljesul Eva alma o lessz az utolso bentmaradt lany.
2011. ápr. 9. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Anikó kitől kapna jelet? Jerzy és Béci mondjuk


Ha Alekoszék azt csinálják amit beszéltek akkor Béci lesz és Anikót viszi mert Alekoszt nem merné kihívni.


Éva marad egyedül lányt és viszi Jerzyt legközelebb kint is hagyja és így maradnak 3-an

2011. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat igen elcsesztem bocsi,Aniko nem lessz kivalasztott.

Aniko mindenfelekepp parbajozni fog szerintem.Nemhiszem hogy Beciek Alekoszra teszik a jelet.

Ha Becinek is meg Anikonak is ket jele lessz Eva Becit valasztja majd hogy az kivigye es kinthagyja Anikot.

2011. ápr. 9. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:

A nézők nagy valószínűséggel nem fogják hagyni hogy zsinórban 3 lány kiessen,ezért Anikó nyerő helyzetben van,ami azt jelenti hogy a lehető legjobbkor lehetne kiválasztott.

Ha Erzsit viszi akkor szinte biztos a győzelme.Szerintem se lenne jó ha csak Éva maradna egyedüli nőként (most még),már csak azért sem mert a nézők többségének egészen más kialakult képe van a nőről.Emellett azt gondolom hogy a magyar valóságshowt ne egy lengyel vagy egy görög nyerje meg.Aki "egzotikus" neveket akar suttogni,az ugorjon le Horvátországba vagy Olaszországba.

2011. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erzsi lesz sztem a kiválasztott (Y)
2011. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is Anikó-Jerzy párbajra számítok... de egy a lényeg, Jerzy valahogy takarodjon ki, mert lehetetlen, hogy bent legyen az utolsó 4-ben..-.-"
2011. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én nagyon remélem h anikó jerzy párbaj lesz és anikó megy vissza. de sztem igy lesznek a jelek:

-anikó:jerzy

-jerzy:anikó

-béci:alekosz

-alekosz:béci

-éva:béci

és béci visz ki vkit. mostanában megint jóban van anikóva nemhiszem h őt fogja. ha jerzyt vinné akkor az nagy meglepetés lenne, de valószínűleg alekoszt viszi ki.és ki is esik.:S

2011. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó!mármint hogy ki esik ki?Alek?
2011. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" magyar valóságshowt ne egy lengyel vagy egy görög nyerje meg.Aki "egzotikus" neveket akar suttogni,az ugorjon le Horvátországba vagy Olaszországba."

Miért,az a Miló gyerek magyar talán???Mégis nyert anno..

2011. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!