Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a VV szereplők a...

Szerintetek a VV szereplők a műsor után kapnak média felkéréseket? (műsorvezető, színész. Stb)

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is, szerintetek ki mivel fogja keresni a kenyerét? Ki az akiben látjátok a siker orientáltságot?
2011. ápr. 6. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy még a műsor vége után pár hónapig elég felkapottak lesznek, de nem mindenki. Lássuk csak, pl a házaspárról már nem nagyon hallani semmit, pedig még a műsor is megy.

Az előző szériákat végignézve, nem nagyon akad olyan, aki igazán vitte valamire. Azokat nem nagyon néztem, de talán a Majka az egyedüli, aki rapperként és műsorvezetőként is megállta azóta is a helyét. Vannak lányok, akik telefonos műsorban szerepelnek azóta is(pl az a szőke, nem tudom a nevét:D, meg a másik őőő, a béres csaj, és még van egy aaaa egyik nyertessel kavart).


Ez a Zsófika is énekes karrierbe kezdett:'DDD, de kb mindenki kineveti csak. Kb most ő olyan, mint a pákó vagy a kiszel tüncike, lehet rajta nevetni, mert egyszerűen már szánalmas, és az ember komolyan nem hisz a szemének, hogy ilyen van. De az ilyeneknek sem adok pár hónapot, és eltűnnek, mert senki sem kiváncsi rájuk.


Jól mondom? jól hát:)

2011. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon csak Olivérben látok fantáziát. Most egy ideig fel lesznek kapva, a saját foglalkozásukat illetően is szerintem több felkérést kapnak, gondolok itt Bécire, hogy beindulhat a rappelkedése, tánctanárként ia keresettebb lesz, Gigi hostesskedésére, ill. akár modellként elindulhat, Jerzy, Gombi előadására is biztos többen kíváncsiak most, Aleknak ugye lesz most majd egyből műsora, de szerintem igazán tartósan nem maradnak fenn.
2011. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anikot el tudom kepzelni egy telefonos vetelkedoben.
2011. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem Anikót felkérik valamelyik sorozatba.
2011. ápr. 6. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyedül a Majka tudott megragadni a médiában a 3 szériából.

Anikó tizenkettő egy tucat ennyi erővel bárkit felkérhetnek sorozatba, a dél-amerikai szappanoperákba való, a sírós kiborulós jelenetekhez.

A többiek is gyengék mint a harmat.Optimista vagy kérdező, azért mert mindennap látod őket a TV-ben, az még nem azt jelenti hogy megérdemelten kerültek oda, csak annyit hogy mutogatják őket mint a majmokat a Barnum cirkuszban.

2011. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól van, csak azért kérdeztem, mert ilyenkor mind reménykedik, hogy lesz melója a tv-nél! Gigi is azt mondta, hogy reméli a médiában marad!
2011. ápr. 6. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Anikóra és Bécire tippelek h ők maradnak majd a médiában...
2011. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gigi állítólag média főiskolára jár. De annyian végeznek ilyen szakot, hogy nem kapnak munkát sehol. Kovi mát kiszemelte magának Gigit, hazai felnőttfilmekre. Alekosz kap műsort, a többiek eltűnnek a süllyesztőben.
2011. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!