Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hány szavazat érkezett kb. a...

Hány szavazat érkezett kb. a tegnapi Való Világban Évára és Gigire?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Állam titok!

(Titkosítva van 60 évre, és ha beleütöd az orrod, csúnyán megütheted a bokád!)

2011. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocsi h nem konkrétan a kérdésre válaszolok, de amúgy nem értem a mostani vv-ben miért nem szavazatot írnak ki, mint a régiben, sokkal jobb lenne mint ez a százalékosdi.

az biztos hogy a végén nagyon megugrott serinten.

2011. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne, hogy hány szavazat ment, hogy azt a 10 %-ot, ami az elején különbség volt, hogy lehetett olyan hamar "ledolgozni"? Csak úgy, hogy nagyon kevés szavazat érkezett. Sztem azért nem írják ki, hogy mennyi pontosan, mert biztos megalázóan kevés.
2011. ápr. 4. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha szerintem is azért, mert kevés szavazat megy. Vagy legalábbis a beszavazókon elég kevés lehetett és nem akarták azt csinálni, hogy ott %-ot mutatnak a párbajokon meg az összes szavazatot. Mert állítólag a elején nem volt túl nézett a vv4. Sokszor verte kezdetekben a tv2. Persze most már nem így van, de most már nem fognak változtatni ezen a % kiíráson.

Amúgy én utálom ezt, hogy nem tudhatjuk mennyi az annyi pontosan?!

2011. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy most mennyi lehetett, de a VV2-ben a végén a Molnár Anikó-Vitkó Laci bárbajon ment 700 ezer körül nekik fejenként.De az ugye a finálé volt.Sziszi-Anikó párbajon anno 90 ezer ment fejenként.
2011. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!