Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez kell nektek Magyarország?...

Ez kell nektek Magyarország? Egy alkoholista, idegbeteg, pszicho?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 21:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
Nekem semelyik sem magyar, aki ilyenben részt vesz. Ez alpárország. És az alattvalói...
2011. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
39%
basszus gigi-nek a lófejü kutyaprotkós fejét ki akarja bámulni többé? elég volt ennyi ba@ki.. évát meg meg[úrja alekosz aztán eggyüt alkoholizálnak :P hát nem lesz jó? talán még mutatják is a redtube-n... nem tom mit izélitek azt a falábú gigi-t lehet takaritott meg minden de ááá mind1...
2011. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ez kell!
2011. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
49%
21:37 attól hogy nem itt élsz ne oltsad ezt a közösséget.. lehet tele van nyomorékokkal de én nem vagyok az szóval ne oltsad
2011. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%

Igen, mert Éva az ivásával, bagózásával, kiborulásaival együtt is emberi.

Giginek minden megnyilvánulása erőltetett, mű, kiszámított, rideg.

Kiszámított, hideg fegyelmezett nő.

Éva és Alekosz között több szenvedély látszott, mint Gigi és Jerzy között. Hiába szexeltek, az is érzelemmentesnek tűnt.

2011. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
ki a fene akar együtt élni évával? én csak nézni akarom. xD bár 50 misiért mindenki befoghatja a villában, megérdemlik. :D
2011. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Na most akkó mirű vót szó,mire vonatkozik a kérdés?
2011. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
azér az értelmi szint itt is megmutatkozik azok közt, akik az évát szeretik. egytől egyig buták! nem is láttam még olyat, aki értelmesen meg tudott volna nyílvánulni. Akkor inkább a gigi, ő legalább értelmes és nem cigány csak rá kell nézni. de úgy se tudjátok felfogni, dedósok vagyok ti még ehhez.
2011. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

annak akinek ez kell gratula

És de örülök,hogy én nem ott élek és soha nem is élnék.Csak annyit kívánok nektek,hogy Miss Bozont maradjon csak benn a villában addigis biztonságban vagytok.

2011. ápr. 3. 21:45
 20/25 anonim ***** válasza:
56%
mert mitől félsz, hogy letáncol vagy mi?
2011. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!