Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz akkor ha a valovilag...

Mi lesz akkor ha a valovilag 4 parbajan valakinek 50%-50% szazaleka lesz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan sose lesz...
2011. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha megis?
2011. ápr. 3. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor konkrét szavazat számot mondanak, mert attól hogy 50-50 a százalék az eredmény, a szavazatok száma nem teljesen ugyanannyi. az 50-50 százalék azt jelenti, hogy nagyon nagyon minimális a különbség.
2011. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Mindkettő kiesne és nézők közül 1 szerencsés mehetne be
2011. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó : xDD.

olyan szerintem soha nem lesz , mert akkor javítnak rajta 1-2 százalékot :))

2011. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem lesz, ha lesz is, akkor meg mondják számra pontosan, hogy kinek mennyi szavazata van, és akinek eggyel is töb van, az megy vissza.


Mert ezek a százalékok kerekített értékek.Nem azt írják hogy pl 40,8% vagy 41,2% hanem azt írják hogy 41%.

2011. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából kerekítenek, és szentem kb 2 millio ember szavaz egy ilyen párbajra, és nem hiszem hogy ugyanannyi lenne a szavazt!! Meg ha igen, ők döntenék el, hogy melyik lenne a jobb, ki maradna bent. Amugy én nemtom most hogy ki fog visszamenni, elég szoros.
2011. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!