Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az igaz hogy Eva csinalja a...

Az igaz hogy Eva csinalja a showt es ha kiesik csokken a musor nezettsege?

Figyelt kérdés
Szerintem nem,hiszen Oli es Szandi utan is ezt mondtak es szinte jobb lett...
2011. ápr. 1. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Elképzelhető...


Éván kivül már csak Alekosz és esetleg Anikó a szórakoztató.


Amúgy a közeljövőben nem kell számítani Éva kiesésére, mert most ő megy vissza, és megint védett lesz.


:)


(Y)

2011. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Remélem, Éva nyeri majd a VV-t. Azért is, mert már nagyon rég óta ismerem, néhány utcával az utcánk mellett lakott 2008-ig, mielőtt felköltözött Budapestre.
2011. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fog csokkenni a nezetseg.
2011. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
És azért nyerje meg, mert te már régóta ismered? -.- Téged is leköpködött, és veled is üvöltözött már piásan rángatózva? Gondolom nem. Egy gusztustalan némber, és nagyon sokan utálják, szerintem nem fog csökkenni a nézettség, ha ez az alkesz piás, lapos fenekű hájas liba eltűnik a képernyőről.
2011. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
77!ott a pont!
2011. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
nem fog csökkeni, eddig se csökkent, de ne magyarázd már, hogy jobb a műsor amióta Oli kieset... mitől jobb? semmitől.
2011. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez egy masik kerdes,hat en szemely szerint nem birtam,foleg azota miota Evaval vitazott...Egy ferfi nem szabad ugy beszeljen eg novel,meg akkor sem ha pias,ezen kivul nekem nem jottek be a poenjai.
2011. ápr. 1. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem csökkenni nemfog,mert aki eddig nézte gondolom az végig nézi a "játékot".:)

De én nagyon szeretném ha Éva menne vissza,mert nélküle nagyon unalmas lenne a műsor.

Ez nem ide tartozik de muszáj elmondanom:engem Erzsi amikor "nevet" akkor nagyon-nagyon idegesít.Unom az egész embert.

2011. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!