Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyiknek nagyobb a nézettsége...

Melyiknek nagyobb a nézettsége, a TV2-nek, vagy az RTL-nek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A műsoridő kb 90%-át az rtl uralja.
2009. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az RTL nek. de en jobban is szeretem....
2009. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagy általánosságban az RTL-nek (már majdnem 8 éve átvette az uralmat!), viszont vannak időszakok, amikor a TV2 lehagyja a riválisát (pl. a Joshi Bharat kerül ki mostanában győztesként Mónika ellen, vagy a hétfői NCIS is odavág a Mentalistának).


Vannak viszont időszakok, amikor mindkét tévé elmondhatja, hogy ő a nézettebb, ugyanis a nézettségi adatokat a nézőközönség különböző összetételi formáiban vizsgálják (pl. kinek van kábeltévéje, nők-férfiak, korosztály stb.). Az is lehet, hogy a reklám szempontjából fontosabb 18-49 évesek közti csoportban az RTL megveri a "csigakettest", de másnap délelőtt a TV2 örömmel értesíti a médiát (és a reklámozókat), hogy a teljes népesség körében, ugyanabban a műsorsávban elpáholta az RTL-t.


Viszont a TV2-n vannak üresjárati időszakok is (nem a késő délutáni és főműsoridős zónák), pl. hétvégén késő este, amikor a kábeltévével rendelkező nézők nagyobbik része a Viasat3-ra, esetleg a Film+-ra kapcsol. Ritkán megesik, hogy az M1-t választják többen a TV2 helyett (ez is a kevésbé értékes sávokban történik).

2009. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Egy éve vagyok itthon babával, azota tobbszor bekapcsolom a tv-t. azóta tudom, hogy napkozben szenvedés mindketto.

De úgy általában az RTl-re szavazok. A TV 2-rol eltuntek az emberek, a régrol ismert tv 2-s arcok (Papp Gergo, Gombos Edina,...), akik kozul nekem jopáran hiányoznak. Az újak meg egyáltalán nem jonnek be (Anett, Áron...). Sorra szunnek meg a musoraik, jonnek ujak, valamiért semmi sem bírja soká. Es elég kétségbeesettnek látom mostanság a csatornát. Ez a huzás Monika Mukli gyulájával kimondottan gusztustalan volt, bárki otlete is volt! Pedig nem vagyok Monika-fan, csak elég etikáltlannak tartom.

Szoval ha már nézek, akkor RTL.

2009. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%
Szerintem is inkább RTL klub mint TV 2,de véleményem szerint a TV2 hétköznap reggeli műsoraik sokkal komolyabbak és komoly témákat is feszegetnek,persze az RTL-en is szokott lenni a reggeli műsorban komoly téma,de az ritkább mint a TV 2-nél. Ami viszont bosszant,hogy szokássá vált mindkét csatornánál filmeket, vagy egyéb műsorokat ismételgetni,mint pl az RTL a Győzike Show-t ismételi. Szerintem semmi szükség egy olyan műsorra ahol szinte a kiabálás,balhék,rongyrázás az úr.
2009. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!