Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz nektek ugyanolyan...

Alekosz nektek ugyanolyan szimpatikus mint az elejen, vagy mar nem annyira, vagy meg szimpatikusabb mint eddig?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik ez a felesegkeresos dolog,olyan Benkos...De a kerdest persze nem erre ertettem...
2011. márc. 22. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a bentlévők közül már csak ő az egyetlen aki szimpatikus. (meg talán Anikó...) Igaz, az elején jobban bírtam, szimpatikusabb volt, de a bentiek közül az egyetlen aki érdekes, szórakoztató. (A feleségkeresőre meg csak ennyit: hahaaaaaaa :D)
2011. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elején nem bírtam annyira, de nem is utáltam, de aztán hamar a kedvencem lett, most is ugyanúgy bírom mert szerintem ő maga nem változott, csak szétesett a 4es, elment Olivér, így nem tűnik olyan viccesnek Alekosz sem, de szerintem ettől még ugyanolyan mint volt.
2011. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elején szimpi volt de már nem.
2011. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szimpatikusabb mint eddig
2011. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Idióta, mindíííg, minden körülmények között:)


Régebben is kedveltem és most is ugyanúgy.

2011. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg bent volt Olivér viccesebb karakter volt,de nem tehet róla hogy kiesett szóval ugyan úgy kedvelem :)
2011. márc. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elejen a kedvencem volt,mostmar nagyon nem birom.
2011. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bentlévők közül nekem csak Alek és Éva szimpatikus töretlenül. :P
2011. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a beszavazón és még a játék elején bírtam, mostanra viszont már hidegrázást kapok tőle.
2011. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!