Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megcsináltam a VV IQ-t.86-os...

Megcsináltam a VV IQ-t.86-os lett. Eddig minden tesztem l30 körül volt. Meghülyültem? Ennyivel jobbak nálam a villa lakók? 50/N.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne foglalkozz vele, nekem is 88 lett. Már több alkalommal kellett hivatalos helyen IQ tesztet kitöltenem ami rendere mindig 118 és 124 között váltakozott... nem akarok hülyeséget mondnani, ha jól emlékszem 5 alkalommal csináltam máshol, és ezen értékek között volt mindig, szóval ez a Villa Iq teszt én nem tudom hogyan.
2011. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál.
2011. márc. 14. 15:15
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így jártam ezzel a tesztel:).

Normális tesztet kb 3 alkalommal töltöttem ki 118-120 volt eddig.

A villa teszt 84:(.

Mondjuk legalább 6-8 kérdésnél nem volt bejelölhető válasz rublika,uh lejárt az idő és tovább ugrott a következő lehetőségre.

2011. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Snowpehely ***** válasza:
Nekem 114 jott ki...Amugy ezt a tesztet nem a Villa talalta ki, ez Magyarorszag elsoszamu IQ tesztje, a MENSA kesziti, ezzel diplomat lehet szerezni, szoooval...Azert allitom, eleg pontos.
2011. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy a villa találta ki. Azt meg ezek után végleg nem hiszem el, hogy Te l00 fölé mentél. Nem régen regisztrálhattál a pontjaid alapján - majd rájössz.
2011. márc. 15. 07:43
 6/16 Snowpehely ***** válasza:
:)). Koszonom a biztatasodat, kb 1 es fel eve regisztraltam, de azert koszonom. En sem gondolom, hogy barki is azt mondta volna, hogy a Villa talalta ki, de ugy beszelsz rola, mint a "VV IQ"-rol...Es akar hiszed, akar nem, 100 folott jott ki az eredmeny. Es ez tudom is miert van, csak tul hosszu lenne elmagyarazni. A lenyeg, azert valaszoltam, mert kb. az onerzetembe tapostal. Sajnalom, hogy nektek nem sikerult elerni a 90-t sem, pedig csupa altalanos muveltsegi kerdes volt...De ne hidd, hogy masnak sem sikerulhet.
2011. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Snowpehely ***** válasza:
Es a kerdesem az lenne, hogyan tudsz a pontjaimbol itelni, na meg mire "jovok ra"?
2011. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Snowpehely ***** válasza:
es megegyszer szeretnem megkoszonni, hogy lepontoztal.
2011. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én egyedül nem tudlak lepontozni. Ezek szerint másoknak sem tetszett at irásod. De szivesen!
2011. márc. 16. 19:01
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja! és még valami - biztos, hogy nem csináltad meg, mert egyetlen müveltségi kérdés sem volt benne.
2011. márc. 16. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!