Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem tünt fel nektek, hogy...

Nem tünt fel nektek, hogy pénz jutalmas játékban, bármiben csoport soha nem nyer?

Figyelt kérdés
Van egy tippem,fogadásom.A VV 4-ben Béci és Gigi biztos nem lessz együtt bent az első háromba.Lehet fogadni!
2011. márc. 12. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem se ők fognak nyerni, de attól még Bécinek szurkolok.
2011. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

multkori párbajt megnyerte,mait nem fogja 1 már ki is esett...

gigi bárki ellen ki fog esni,mindenki tudja ki ő valójában,és felháborító hogy mit ad elő bent a villában,ő a LEGNAGYOBB színésznő,szandika legalább felválallja hogy ribanc

2011. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár nem erről beszéltem ok.Én minden játékrol beszéltem (amugy nem drukkolok Bécinek se Giginek) szoval én manipulálást látok a játékokba - Ergo= Csoport soha nem nyer semmit,be se jut a döntőbe.Furcsa nem?
2011. márc. 12. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
oké h a "tehetség kutató" sókban nem nyerhet csoport mert akkor pl az autót felé vágnák? de bp a vv-ben ők külön vannak csak testvérek.
2011. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!