Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek róla hogy...

Mi a véleményetek róla hogy igy kibeszélték meg le bolondozták a Rácz testvérek Szandikát a háta mögött?

Figyelt kérdés

Meg h segget csinált a Szandika a szájából, meg h buta,bolond.


Egyetértek vele h ha nem Évát viszi ki akkor segget csinál a szájából Szandika.

De akkor is .

Hogy teszik meg veszik a jót a Ráczok Szandika elött magukat, a háta mögött meg kibeszélik.


2011. márc. 7. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem igazuk van,de tényleg nem szép,h ilyet mondanak rá,bár úgyis megmondják majd a szemébe is.Nekem Éva nem tetszik,mármint,h elmondta Aleknak,amit megigért,h nem mondja el.Az meg,h direkt nyalizik Szandinak mióta a fülébe jutott,h őt viszi ki,hát szánalmas.Bocs,az Off-ért!
2011. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szörnyű
2011. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindig ezt csinálják, csak eddig nem mutatták őket... kibeszélték ők Gombit is, Zsófit is, Lacit is kidumálják és Jerzyt is...
2011. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van
2011. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
leszarják ők a Szandikát csak az érdekelte őket hogy valaki kivigye Évát
2011. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdjuk ott hogy Szandika nem eloszor csinal segget a szajabol.Beci helyebe en elkuldtem volna melegebb eghajlatra,maga stilus ahogy ezt Szandika eloadta,nevetve szinte Beci pofajaba belerohogot hogy atcseszett mindenkit.


Eddig drukkoltam neki hogy visszajojjon,de mostmar azt mondom takarodjon hazafele,nagykepu lett,egy hazudozo.

2011. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!