Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik beirjatok, hogy kit...

Akik beirjatok, hogy kit akartok tovabb latni a VV4-ben, szvaztok is? Vagy csak irjatok a kedvencet, de nem koltekeztek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 16:58
 1/8 Thurston ***** válasza:
83%
Eddig nem szavaztam, mert annyira azért nem érdekelt a dolog. De ha most Éva lesz a kihívott fél (nyilván ő lesz), akkor szerintem fogok pár esemest küldeni. Akármelyik párbajozó lenne más, nem tenném, de most elég jó arányban van az, hogy mennyire idegesít Szandika, és mennyire szeretném, ha a többiek arcáról lefagyna a mosoly. (Nem is beszélve arról, hogy ha nem lenne Szandika és ANikó, akkor Éva szerintem egy totál békés karakter lenne.)
2011. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

most én is küldök egyet,ha Évára kell szavazni :)

meg reménykedek benne h megnyrem az x10 mini-t :)

2011. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szavaztok*
2011. márc. 6. 17:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Emlekszem mikor Oli-Beci parbaj volt, mindenki azt mondta, hogy Olivert akarja latni, erre meg kiesett. Na most ha mindenki csak mondja, hogy Eva vagy Szandika, attol meg nem fog visszamenni a kedvenc :) Es hajra Eva !
2011. márc. 6. 17:14
 5/8 Thurston ***** válasza:
100%

Egyebkent az Oli kontra Béci párbajra is feltehetően szavaztam volna, de amikor Oli azt mondta, hogy aki szereti őt, az nem szavaz rá, az megváltoztatta. Szóval szerintem azért tényleg sok múlott azon.

(Nem mintha magyarázkodnom kéne, de egyébként Bécivel sincs semmi bajom, inkább csak a csodás csapata miatt szerettem volna, ha kiesik. Hogy kicsit visszavegyenek az arcukból.)

2011. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig még nem szavaztam, mert nem éreztem veszélyesnek egy olyan párbajt sem, ahol, olyan volt kint aki a kedvencem.

Ha odakerül a sor szavazok.

Amúgy a többség csak leírja kit szeret, de szavazni nem fog sose, ezért nem fogja Alekosz nyerni a VV-t mert hatalmas rajongótábora fele nem szavaz, és ennek egy része nem is fog szavazni.

2011. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hat azert Alekosznal mas a tema, o 70%-al ment vissza, es azert biztos szavaztak Zsofira meg Gombira is, szoval valahonnan jon az a 70%
2011. márc. 6. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szavazok.
2011. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!