Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szereted VV Évit? Szerinted...

Szereted VV Évit? Szerinted meddig marad a játékban, miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%

Én kedvelem. Nélküle és Alek nélkül nem is lenne érdemes nézni a műsort.

Szerintem az első háromban benne lesz.

2011. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 rally1999 válasza:
89%
utálom 3. lesz Béci és Alekosz erösebb
2011. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Utálom,undorodok és hányok tőle,remélem nem lesz bennt az első 3ba,bár elég valószínű.:/
2011. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%

Utálom.

Undorító,hisztérikus alkoholista.

Remélem,mielőbb kiesik.

Az egyik ok,hogy ritkán nézem a műsort,hogy nem vagyok kíváncsi a Boglyafejű piás őrjöngéseire.

2011. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeretem.
2011. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Ő lesz a következő, párbajra kihívott fél!

(nem kiválasztott) ... és 100%, hogy ezúttal kinn is marad!

2011. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Miért gondolod így?

Szerintem egyébként kiválasztott lesz,vagy pedig Alekra rakják.

2011. márc. 20. 21:32
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azért gondolom, hogy nem kiválasztott lesz, mert ha az lenne, Ő a lehető leggyengébbet vinné ki párbajra, akivel szemben lenne esélye a visszatérésre (bár, nem mellékesen, már vagy 5x Ő is kinyilatkozta, hogy haza akar menni! Legutóbb az apját hívrta, hogy vigye haza, amikor aletosz haverja a fenekét bírálta...) és ezt a többi "korcsma" lakó is tudja, legalább is, nagyon remélem!

Ha egy erős (nagy szavazóbázissal rendelkező) kiválasztott viszi ki, biztosan kinn is marad! (ha rajtam múlik 1000%!) ...nem fogok bánkódni miatta.

2011. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Rühellem! iszik, bagózik, drogozik...

VV Évi hazudik! ("szokásosan, mint mindig! sorra bukik le a hazugságaival, kezdve a PlayBoy állítólagos felkérésével és folytatva az alábbiakkal:")

[link]


video:

http://www.youtube.com/watch?v=-BOzsomXK7U&feature=player_em..


Ezért a megnyílvánulásáért, ami bőven kimeríti a nagy nyílvánosság előtti rágalmazás tényét, plusz a jó hírnév megsértéséért, Havas tanár úr, jogi úton vesz elégtételt, ha Évike drága kijön a villából... (ingyen-pia boltjából).


még ez is...?

[link]


1 hét teljes, cigaretta és alkohol megvonást alkalmaznék, a viselkedéséért a villalókkal szemben, pár óra elteltével, őrjöngve rohanna ki a villából

2011. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!