Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy latod Eva es Alekosz...

Hogy latod Eva es Alekosz baratsagat?

Figyelt kérdés

Lehet en rosszul latom,ezert kerdezem ,de az en szememben ez nem baratsag.

Sok kulombozo ember van osszezarva,mindenki keresi azt akivel megtalalja a kozos hangot.

Kulso szemmel ugy latom hogy ok szepen kihasznaljak egymast.Evat egyedul Alekosz tudja elviselni, a lany ezt nagyon jol tudja es annak ellenere hogy Alek folyton "atertekeli" a kapcsolatukat,Eva pulizik Alek utan.

Aleknek jo hogy van valaki aki nem utasitja el,akivel szabadon jatszthat mert ugyis visszajon,hiaba csinal barmit is.Eva jo partne abban hogy Alek eloadja a szerelmes,udvarlos enjet,valjuk be szorakoztato.

Kerdes az hogy ez az oda vissza dolog menyire nevezheto baratsagnak?Fokent lelki tarsnak?

(szerintem a villaban nincs baratsag,kenyszerbol vannak egymas mellet es ki ki probalja magat jol erezni,azzal akivel tudja)


2011. márc. 2. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Én egyetértek veled, kérdező!

Szerintem ennek a barátságnak igen hamar vége lesz, amint kijönnek a villából.

2011. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek veled. Leginkább abban, hogy kényszerből vannak összezárva, és így nem válogathat az ember kedvére, hogy barátot találjon...ennek nagyon kevés az esélye. Azok, akik bent barátnak gondolják magukat, lehet most még elhiszik, de amint kikerülnek, úgyis másképp fogják látni a dolgokat...szabadok lesznek. Ideig-óráig, akár hónapokig megmaradhat a kapcsolat miután kijönnek(pl alek és oli között), de utána egyre inkább elfelejtik egymást. Alek és oli is annyira különböző emberek, ezért is gondolom ezt. De visszatérve Éva-Alekhoz...Alek tudja hogy kell kezelni Évát, elviseli és tudja, hogy Évának csak ő van, és ezt valamilyen szinten kihasználja. Éva meg csak Alekra számíthat, mivel mindenki utálja bent...bár még ki tudja mi lesz a végén.
2011. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Bizonyos dolgokban én is egyetértek veled, de azért ez a barátság milliószor őszintébb még így is mint pl Jerzy - Gigi szerelme, vagy Laci Béci kapcsolata, vagy Béci-Gombi kapcsolata (volt) stb.

A két ember közül igazából Éva az aki jobban rá van szorulva a másikra. Alekosz Éva nélkül is meglenne, bár tény jobb ez így neki. Éva viszont Alek nélkül el lenne veszve, és ő ezt tudja nagyon.

2011. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerű "barátság" ez kettejük között, az biztos. Már egyiküknek sem lenne senki, akivel kibeszélnék a többieket a hátuk mögött, vagy egyáltalán szóba állna velük.
2011. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint akkor jol latom,sok helyen olvastam azt amit Eva is hangoztat hogy "igaz baratok"ezzel nem ertek egyett,mert mondjuk nekem is volt fiu baratom de egyszer nem akart ram maszni,meg viccbol sem.


Oli hangoztatta parbajon hogy Becinek nincs bent baratja,ez igaz is,viszonyai vannak bent,mondjuk inkabb azt hogy egyuttel emberekkel akikkel probal normalis viszonyt kialakitani.Nekem ez szimpatikusabb mint az hogy Oli a nagy baratjat megvezette azzal hogy magara tetette a jelet es aztan kiment(szerintem ha Alek tudta volna hogy ez a cel,nem tette volna ra).

Ez jatek nem arrol szol hogy eletre valo baratsagokat kossenek,itt valahogy tul kell veszelni a napokat.

Eva azt mondta hogy Jerzy Gigi hatan akar felkapaszkodni(szerinem pont forditva,Gigi hasznalja Jerzyt)holott o is ugyanezt teszi,ha Alek nem allna ki mellete hivna apukajat hogy vigye haza.Ki akarja sajatitani maganak(ebbol is szep kis vitak voltak)mert tudja Alekosz nelkule is szepen boldogulna a tobbiekkel.

2011. márc. 2. 11:18
 6/9 Thurston ***** válasza:
52%

Persze, azt nem lehet mondani, hogy ez a dolog a kinti életben is így működne, de ez nem jelenti azt, hogy nem őszinte. Mert abba végülis nem gondoltál bele, hogy mindaz amit leírtál, igaz talán, de minderre tökéletes indok lehet a szeretet érzése is. (Nem mennék bele mélyebben a dologba, akit érdekel, az olvassa el legalább a Pszichoanalízis alapjai című könyvet.)


Igazából ezért mondom azt, hogy a villában ők ketten azok, akik leginkább szeretik egymást. De az egyértelmű, hogy odabent nem úgy mennek a dolgok, nem úgy alakulnak az érzések, ahogy a valóságban történne.

2011. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thurston ***** válasza:
68%

"Ezek szerint akkor jol latom,sok helyen olvastam azt amit Eva is hangoztat hogy "igaz baratok"ezzel nem ertek egyett,mert mondjuk nekem is volt fiu baratom de egyszer nem akart ram maszni,meg viccbol sem. "


Nem igazán értem ezek a dolgok hogyan függnek össze.

És amúgy mégegyszer hangsúlyozom, hátha nem értetted az előbb: az, hogy Éva igaz barátságnak véli ezt, az feltehetően nem megjátszás. Ők pont olyan helyzetben vannak, hogy úgy érezhetik, ez tényleg az. (Ki vannak éhezve érzelmileg. Mondom, azt a könyvet érdemes elolvasni.)


"Eva azt mondta hogy Jerzy Gigi hatan akar felkapaszkodni"

Ezt meg nem igazán rétem miért kell ennyiszer felhoznia mindenkinek, tekintve, hogy kifejezetten rossz szövegértésre vall az ezzel való példálozás. Nézzétek meg újra, nem kell annyira odafigyelni ám, csak kicsit, Éva ugyanis azt mondja, hogy REMÉLI, hogy Jerzy nem Gigi hátán akar felkapaszkodni. Bár jelenlegi állást figyelembe véve nekem simán úgy tűnik, hogy Évának igaza lett volna, ha ilyen simán kijelenti ezt...

2011. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező.Szerintem sem őszinte barátság ez,inkább nevezzük ugy hogy kényszer barátság.Hogy is lehetne az amikor Évának a kinti életben sincs egy barátja sem így azt sem tudja mi az hogy barát.
2011. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Éva igaz barátságnak véli ezt, az feltehetően nem megjátszás.


Akkor lenyegeben foggalma sincs mi az a baratsag?azert 28evesen ez kicsit durva.


Okosabbnak tartom ettol Evat,szerintem ez jatek,azert hogy minel tovabb bentmaradhasson.

2011. márc. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!