Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek VV Éva meddig...

Szerintetek VV Éva meddig marad a játékban? Kik ellen van, illetve nincs esélye?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 00:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem olyan 5.-ként fog kiesni.

Béci, Gigi, Laci, Jerzy, Szandika, Alekosz, Anikó,

Esélyes:

-Gigi

- Laci

-Jerzy

- Szandika (de csak ha Szandika ilyen marad mint az elmúlt pár napban..)


Esélytelen szerintem:

-Anikó

-Béci

-Alekosz

2011. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ajha Alekosz esélytelen és Jerzy esélyes???
2011. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Elírtam:D Az a sor akibe Jerzyék vannak azok akik ellen Évának van Esélye akibe pedig Alekosz, azok ellen nincs esélye.

2011. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem Ankó ellen is van esélye.
2011. febr. 27. 00:47
 5/16 A kérdező kommentje:
Anikó
2011. febr. 27. 00:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Még egy hónapig biztosan marad, szerintem. Most ugyanis ő lesz a kiválasztott, és Jerzyt fogja kivinni. Utána pedig két hétig védett lesz. Hogy azután mi lesz, azt nehéz megmondani, de nyerni nem fog, az ezer százalék.
2011. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
oh mostmár értem, kicsit nekem is este van:)
2011. febr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem laci ellen semmi esélye nem lenne! Lacit is nagyon erős karakternek tartom,simán ott lesz az 1. 4ben alekkal,bécivel és szandikával! Szerintem gigi is kinnthagyná simán!
2011. febr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akik ellen lehet kiesne az Éva az :Alekosz,Béci,Szandika.A többi az elég gyengusz.viszont nem lehet tudni hogy kint még mennyire szimpatizálnak az Évával.

Azért a piásan fintorgós és köpködös jelenete után meg hogy arra nem volt képes hogy kussoljon 2 napig lehet h nem a kedvence a nézőknek.Ideig oráig jo nézni ha van ilyen ember bent,de egy idő után ellenszenvessé válik és akkr a nézők sem akarják hogy ilyen ember nyerjen.

2011. febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Anikó ellen nem lenne. ANikónak mostanában nagyon megnőtt a rajongótábora, szerintem a 3-ban simán benne lesz.


Éva simán verné szerintem Jerzyt Gigit és Lacit.


Szandikát is ha ilyen szemét marad, bár nem tudom a tegnapi kijelentése után van-e valaki aki szereti Szandit, konkrétan legenyázta az összes nézőt.

2011. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!