Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz vagy Gombi? Ti kit...

Alekosz vagy Gombi? Ti kit akartok hogy vissza menjen, és ki fog szerintetek?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert én az Oli vs. Béci párbajnál is biztos voltam benne hogy Olivér megy vissza.


De mi lesz ha megint 1-2 telefonról szavaznak a Gombira tök sokan (mint a beszavazónál is)? Szerintem nem ezt vennék figyelembe, hisz a Alekot többen szeretik tehát többen néznék a sorozatot ha ő megy vissza, nem?


De különben én elég sok embertől hallottam már hogy szerintük a Gombi megy vissza.


Szóval én most kivagyok borulva hogy mi lesz ha az Alek esik ki? Már az Olivér kiesése után is tiszta szar szerintem az egész, de mi lesz ha még az Alekinyó is kiesik????


(Ha lehet ne csak egy nevet írj, hanem legalább valami indoklást is.)


2011. febr. 24. 20:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja bocs nem sorozat, de mindegy.
2011. febr. 24. 20:22
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha Alekosz kiesik akkor a 1,5-2millás nézettség lecsökken 500ezerre... Amúgy sztem Alekosz még úgyis több szavazatot fog kapni, ha netán a családja temérdekszámnyit küldd :D
2011. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Szvsz Alekosz sokkal érdekesebb és biztosra veszem hogy ő jön vissza.

A beszavazó shownál kb negyed ennyi néző volt tehát kb negyed ennyi szavazó és Alekosz a legnépszerűbb karakter. Bármennyit is küld a családja, nem lesz elég.

2011. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fúúú.. akkor megnyugodtam. Már tényleg kezdtem bepánikolni :D.
2011. febr. 24. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is Alek megy vissza! Én is remélem! Gombi menjen haza a barátnőjéhez és sírjon az Ő vállán! Én mindig azt mondtam, hogy nem szégyen ha egy férfi sír, de hogy ennyit az már sok! Most meg az a vicces ahogy küzdeni akar, szerintem rájött hogy a sok sírása már nem jön be a közönségnek!
2011. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Oli Béci más helyzet volt. Bécinek vannak saját rajongói, Gombinak nincsenek. 3 hónapig mintha ott se lett volna. Kinek lett szimpatikus, kinek hiányozna? Gombira az Alek ellentábor fog szavazni, de Alekosz visszamegy és kész.

A Villa már most is egy halottasház, ami a hangulatot illeti, ha Alekosz is kimegy akár le is veheti a műsorrol az RTL.

Alekot szeretik az rajongói.

2011. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez a baj hogy akik Alekosz ellen vannak azok képesek több 10 sms-t is elküldeni csak hogy kiessen

Míg a rajongó tábornak jó ha a fele küld 1 sms-t

2011. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tuti Alekosz megy vissza , elsöprő fölénnyel Gombi ellen.
2011. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy Gombi, mintha ott sem lenne, Alekosz pedig csinálja a "műsort", de nekem akkor sem szimpatikus, úgy hogy nekem mindegy ki megy vissza. De én biztos nem fogok szavazni.
2011. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

olivér - béci párbajnál én az oli ellen voltam.

itt viszont egyértelmű hogy alekosz:D

2011. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!