Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnap este "élő adásban"...

Tegnap este "élő adásban" Alekosz valami olyasmit mondott Évának, hogy "az 5. napon majdnem megkérdeztem, van-e részletfizetés", mire Éva gyorsan rászólt, hogy ezekről a dolgokról ne beszéljen. Ezt más is látta?

Figyelt kérdés
Alekosz pedig: "úgyis mindenki tudja, miről van szó".
2011. febr. 24. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ez nekem új! Van erről felvétel?
2011. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én sem hallottam. Vajon milyen részletfizetésről van szó?
2011. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alek az 5. napon haza akart menni, és a megkérdezte hogy van e részletfizetési lehetőség arra utalt, hogy ugye ha önként lelép valaki a villából, akkor szerződésszegésért fizetnie kell az RTL-nek. Erre utalt Alekosz, hogy van-e részletfizetési lehetőség. Imádom a fazont XD

Éva meg azért mondta neki hogy ne dumáljon erről, nehogy a nézők most rázendítsenek, hogy na Alek is haza akar menni a villából.

Az az 5. napon volt és azóta Alekosz meg se nyikkant hazamenetelről, ellenben azokkal akik ezt kétnaponta előadják.

2011. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10:15: így már világos, köszi. Csodálkoztam is, hogy miért nem vágta ki az RTL, de ezek szerint nem arról volt szó, amire gondoltam :)
2011. febr. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!