Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az előző VV-ket is mind uncsi...

Az előző VV-ket is mind uncsi emberek nyerték, most is így lesz?

Figyelt kérdés

Hiába a hatalmas Alekosz tábor, a sok Béci fan, valaki képes lenne letaszítani ezt a két embert az első helyről?

Nehogy már egy zabagép Laci nyerje vagy az a kétszínű Anikó!


2011. febr. 22. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
"kommunikatívabb, eredetibb" Hol élsz te zacskóban? Még egy értelmes mondatot nem tudott kinyögni. És marha eredeti, utánozza a többieket, olviér kis csatkósa akinek egy önálló gondolata sincs
2011. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Laci 0-24 óráig nonstop zabál. ezt kár lenne mutatni.

azt meg nem kértem hogy vesszetek össze, direkt úgy tettem fel a kérdést, hogy ne legyen vita hogy Alek vagy Béci.

2011. febr. 22. 22:57
 13/15 anonim ***** válasza:
4%
Oszinten, minek veded a jerzyt, kivancsi vk mennyire orulnel, ha a gyerekeid ilyenen nonenek fel aki tukorre veri, es lehet nem ertelmes az Alekosz, de meg mindig sokkal szorakoztatobb, mint akarmelyik barom arcu a villaban. Meg a beci visszajon a parbalybol mer az Oli ki akart szalni erre azt hiszi hogy o sz.rta a spanyol viaszt. elszaltak az ekezeteim de ezt akkor is leirtam te beszukult agyu gyoker
2011. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

utolsó


ennyire nem bírod elfogadni, hogy Olivér kiesett ? Furcsa mód addig senki nem mondta azt (villán kívül), hogy Béci beképzelt, míg bent a villában Alekosz nem kezdte el mondani, sőt azt se , hogy Olivér kiakart esni Béci ellen ... ti is csak azt pofázzátok amit Alekosz meg Éva

2011. febr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem Alekosz nyer, akkor Anikó. Meglapul a háttérben, aránylag kultúrált, vannak jó poénjai és gyönyörű. Biztos sok pasi szavazna rá. Én ANikó-Alekosz párbajt tippelek, bár nő még sosem nyert valóvilágot.
2011. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!