Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » üdv. Megrendeltük a digit,...

üdv. Megrendeltük a digit, mert azt mondták nincs sem beszerelési díj sem semmi. Kaptam egy 7000ft-os beszerelési és egy 3385ft-os dekóder és műholdas előfizetési díjas csekkeket. Miből fizessem be? Gyesen vagyok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 10:12
 1/3 A kérdező kommentje:

...még csak annyi,hogy a beszereléskor az én parabolámra szerelték vezetékeiket,mondván az jobb....

párom min.béres,2gyerek stb,ha tudok erről a beszerelési díjról nem rendelem meg mert tudom hogy nem fér bele a költségvetésünkbe.

Telefonon rendeltem meg így bizonyítani sem nagyon tudom hogy nem figyelmeztettek erről a 10000ről:-(felháborit,hogy mit nem engednek meg maguknak embertársaink!!!!)hazudnak csak hogy szerencsétlen megrendelőt rávegyék a szerződéskötésre,hová jutunk így??:-(

2011. febr. 22. 10:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg neten rendeltem náluk kábel tv-t, netet, tel-t, 1 év hűséggel. "Természetesen" a hűségidőről ők semmit nem tudtak, úgy küldték a csekket. Nem volt egyébként beszerelésnél semmi költség, arról nem is kaptam csekket!

Felhívtam őket telefonon, de úgy természetesen semmit nem tudtak velem kezdeni, így bementem az irodába. 5 perc alatt elintéztem, amit akartam. Szóval szerintem akit lehet, rászednek, de nem kell hagynod magad!!! Intézkedj, ha kell, csapj az asztalra!

2011. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, menj be a Digihez és kérdezősködj! Eszedbe ne jusson egyből fizetni, úgy h utána sem jártál ;)
2011. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!