Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gigi h mondhatta azt hogy...

Gigi h mondhatta azt hogy majd kint lehet hogy csak úgy elmegy Jerzy mellett mert csak egy chippendale-s fiú? Talán inkább a Jerzy fog elmenni mellette mert csak egy . A Gigi.

Figyelt kérdés
Komolyan olyan szinten idegesít már h szegény srác ennyire ki van. Sajnálom őt.
2011. febr. 21. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amit mondott azt úgy kell érteni, hogy kint lehet simán elmenne mellette ha nem ismerné.

Én megértem mind a kettőt, mert tényleg együtt vannak, de mégse, és ez így elég unalmas kapcsolatnak hangzik.

2011. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Jerzy sem jobb... ő nem ez a kijelentés miatt van kiakadva, ugyanúgy érez mint Gigi.
2011. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

jó persze meg lehet érteni milyen lehet bent nekik

de ha nekem nem tetszik egy pasi kint az bent sem fog,

és az zavart engem h ki hangsúlyozta h chippendale-es fiú , mert ő már mondta korábban enélkül a szó nélkül h lehet h elmenne kint mellette a utcán

nekem pedig olyan volt mintha lenézné őt

pedig sztem neki kéne ezen aggódnia h majd kint mit fog gondolni róla

2011. febr. 21. 20:16
 4/12 Thurston ***** válasza:
Mivel nincs közöttük szex, de napi 24 órát együtt vannak, így azelőtt tönkremegy a kapcsolatuk, hogy elkezdődne. Szar ötlet volt.
2011. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igazán bevállalhatnák nem azért de nem a szégyenlős emberek közé tartoznak, és akkor talán javulna köztük, hiszen egyikük hamarosan megy ki
2011. febr. 21. 20:30
 6/12 A kérdező kommentje:
*javulna köztük a kapcsolat
2011. febr. 21. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt azért mondta mert azt gondolja idekint még mindenki kedves kislánynak tartja és egy rendes kislány csak úgy nem áll le egy chippendale fiúval.

Tudjátok ez a kapcsolat nagyon semmilyen volt végig. Ha valakit szeretek vagy hasonló azzal tényleg együtt akarok lenni, beszélgetni stb.. és most ne a szexről beszélek. De ők alig voltak együtt, szinte sose beszélgettek egymással magukról.


Kint biztos nem lesznek együtt, Giginek biztos nem az ilyen kis butácska srácok az esetei, mint szegény Jerzy.

2011. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs hosszú jövője a kapcsolatuknak. Ahogy már előttem is mondták, ők úgy lelkileg igazán sosem voltak együtt... ha valamit lehetett tőlük hallani, az az hogy mennyire kívánják egymást, és megőrülnek... az érzelmekről még talán a legelején esett pár mondat, de utána sem. Inkább egy erős barátságnak mondanám testi vágyakkal kiegészülve, ami szintén érthető, hiszen elég régóta vannak bent. Szerintem nem kell ezt túl dramatizálni egyszerűen nem tudhatják, hogy itt kint mi várja őket, nem tudhatják mennyire ki lett forgatva a magánéletük, nem tudhatják mi a véleménye a nézőknek az egészről, ahogy azt sem tudhatják, hogy a hétköznapokban hogy él a másik, így teljesen érthető az aggodalom, csak erre szerintem előbb kellett volna gondolni.


Gigi azt mondta azért nem akar lefeküdni kamerák előtt Jerzyvel, mert látják a műsort a szülei, rokonai stb... én ezt megértem, de szerintem már az is bőven cink, amit eddig műveltek, ezekután már egy szexjeleneten szerintem a kedves mama és papa sem lepődne igazán meg!

2011. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az Éva mondta szerintem a jót erről: amint kint lesznek, a Gigi elhagyja a Jerzsyt, mert úgyis talál majd magának egy gazdag fószert.

Persze, sajnálom a Jerzsyt, de egy kis szerencsétlen, buta gyerek, ezt a Gigi is tudja, azért is van most benne ez a "jaj, mi lesz velünk" dolog.

2011. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Thurston ***** válasza:

"Inkább egy erős barátságnak mondanám testi vágyakkal kiegészülve"


Igazából egy igazán jó párkapcsolatnak ez az alapja. De szerintem róluk még ez sem mondható el. Legalábbis a barátság része. Inkább csak haverok.

2011. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!