Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Együtt lesznek a filmben...

Együtt lesznek a filmben valaha is?

Figyelt kérdés
A Cool tv-n és az Rtl klub-on szokott menni a Dr. csont és azt szeretném, meg tudni, hogy együtt lesznek valaha a filmben Bones és Booth?
2011. febr. 20. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon reménykedek. :D Ahogy most hallottam, lassan talán elindulnak végre (megint) azon az úton. :D
2011. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy egyenlőre, tehát ahol most tart a sorozat Amerikában, még nem jönnek össze. De jó lenne.
2011. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem. Látom nem csak én akarom nagyon, hogy végre összejöjjenek :D

Amúgy azért kérdeztem mert találtam egy eléggé figyelem felkeltő videót ami érdekes, legalább is az eleje :D

De be linkelem, hogy ne csak nekem pörögjön a fantáziám :D

http://www.youtube.com/watch?v=aHD61HfDLLw

És az zavar leginkább, hogy elvileg az ötödik évadban van, az eleje, viszont azt a büdös ötödik évadot nem találom sehol, bezzeg a hatodik évad mindenhol fent van xD

2011. febr. 21. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, annyit tudok, hogy az 5. évadban van egy olyan rész ahol szexelnek, de azt úgy tudom csak Booth álmodja. Szóval gyakorlatilag nem jönnek össze. De remélem azért eljön majd az idő, amikor igen, szerintem összeillenének.
2011. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah és a videó első 12 másodperce az érdekes, a többi része epizódokból lett össze vágva :D
2011. febr. 21. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Na megnéztem, de passzolok. :) Babáról nem hallottam egyáltalán.
2011. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*****


tessék itt vannak a részek minden évad és folyamatosan jönnek az újak :D

ahol most tartanak az van hogy Bones megmondta Boothnak hogy neki a karriere az első Boothnak van egy barátnője de szerintem még fognak kavarni :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!