Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszett nektek a mai összefog...

Tetszett nektek a mai összefoglaló? VV

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett,hogy próbálták megbeszélni a problémákat.De valahogy Anikó nekem nem tűnt benne őszintének.
2011. febr. 19. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem eleg fura osszefoglalot lathattunk! de neha kell a valtozatossag is. tehat neha kell a csend es a nyugi nem csak a konfliktusok. viszont azt sem szeretnem ha minden osszefoglalo ilyen lenne! uncsi lenne az egesz vv! senki sem nezne! amugy meg mit szoltok a kivalasztashoz/?
2011. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem meg pont most tűnt Anikó nagyon őszintének, mert kerek-perec megmondta hogy minek jópofizzon, ha nem is úgy gondolja, Jerzynek is mondta hogy hát haragszik, de nyitott a beszélgetésre.

Én láttam a tegnap esti vetítésen az egészet, és nekem Béci nem tűnt őszintének, mindenkibe belemart olyan szépen álcázva...

2011. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
egyet ertek az elottem szoloval(az elso valaszado vok)
2011. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kiválasztáson én őszintén meglepődtem,mert azt hittem Éva lesz a kiválasztott.De be kell vallanom igaza van Gombinak.Ő nagyon nehezen viseli a benn létet,ha ki kell esnie,inkább előbb ,mint utóbb.
2011. febr. 19. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
en elhiszem hogy kell ilyen is, de azert valljuk be, marha uncsi volt az egesz. awwww
2011. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en is evara szamitottam.meg szandika is nagyon meglepett. de tenleg gombinak sincs helye a villaban! szeritem csak jerzy ellen lesz eselye ot meg nem fogja kivinni!
2011. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert túl sok volt benne a VV. A többi sem tetszett. Át is kapcsoltam egy másikra gyorsan.
2011. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ritka szar műsor volt a mai, nagyon rámentek erre a szeretet témára 2 feladat is erről szólt.


Éva Alek veszekedést megnéztem volna nem hiszem hogy csak 2 mondatból állt, mert az éjjel már arról beszéltek hogy megfordult a fejükben hogy egymásra rakják a jelet, igaz hogy aztán kibékültek de azért érdekelt volna.

2011. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az nagyon szívenütött, mikor Jerzy mondta a köpéssel kapcsolatban hogy életében csak 1 ember köpte le. A saját anyja. Nagyon megsajnáltam.
2011. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

olyan szánalmas komolyan h egyesek csak azért nézik mert veszekednek, és ha már egy napig nyugi van akkor elviselhetetlen.


nekem például nagyon is jó volt látni tegnap mert rájöttem h rossz képet alakítottam ki Jerzyről, de most nem a szomorú életét figyelembe véve, hanem azt h milyen valójában, mert amikor dühösen mondott minden félét, utáltam utána, de már beláttam h néha ha ideges vagyok tudok mondani én is olyat aminek értelme sincs meg alapja se, szóval most már kezdem megint megkedvelni, és főleg azért mert a történtek után még ő ajánlotta fel h béküljenek ki


meg rájöttem arra is h Aleknak nagyon szeret hiányos ott bent csak nem mutatja

2011. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!