Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nincs esti torna a tévében?

Miért nincs esti torna a tévében?

Figyelt kérdés
Vagy reggeli. Semmelyik csatornán nincs ilyesmi. Pedig régen szerettük és igenis jó volt hiradó előtt vagy után az a 10 perc mozgás. Vagy régebben volt 5 perces Norbi reggelente. Most nincs semmi. Nekem úgy hiányzik. Oké, otthon vannak dvd-im, de azok annyira unalmasak már és amúgyis megerőltetőek, mert a legtöbb embernek elég is lenne az a 10 perc frissítés este.
2011. febr. 16. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert még a végén lenne értelmes műsor a tévében.

Ez nem tenne jót a nép lebutítását célzó médiahadjáratnak...

Hova gondolsz? Még a végén a földművelő falusi bácsi elkezdene gondolkodni!


Egyébként elég sajnos, hogy semmi értelmes nincs a tévécsatornákon - éppen ezért nekem 8 éve nincs tévékészülékem.


25/L

2011. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez elgondolkoztató. A jobb kvízjátékok is megszűntek, pedig azokat is szerettem. Már csak a butaságok folynak a tv-ből. :(
2011. febr. 16. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval - ahogy az is igaz, hogy ma már kevesebb ideje/ereje van az embereknek. Miután végiggüriztél (jó estben is) 10-12 órát, már nem vágysz arra, hogy utána még tornázz is. Ez régen máshogy volt...
2011. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már hogyne lenne,nyilván nem az rtlen megy,mert az kereskedelmi,de ha a sportcsatornákon néznéd,lehet még találnál is.pl én minden reggel jógázok (fem3) de csomó olyan csatorna van ahol egész nap csak torna megy.
2011. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de írhatnátok még ilyen csatornákat, mert én nem látok a műsorújságban ilyeneket.
2011. márc. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!