Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Grammy gála? (bővebben lent)

Grammy gála? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma éjjel hirdették ki az idei Grammy nyerteseket. Mit gondoltok róla? Ezekre számítottatok,esetleg másnak adtatok volna egyes díjakat?
2011. febr. 14. 07:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Adam Lambert mindenképpen megérdemelte volna... de gondoltam hogy Bruno Mars viszi azt a kategóriát:(
2011. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én elképesztően ideges voltam, nem értem, miért kellett a lady antebellumnak MINDENT odaadni. bruno mars, lady gaga, eminem is többet érdemelt volna, és cee lo green is szerintem...
2011. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Én adtam volna a Bieber kölöknek is valamit had örüljön! Ha már szimpátia, akkor ezerszer inkább ő, mint aza az idióta Lady Gaga! Mi a fenének kell sztárolni egy botrányhősnőt? Rosszul vagyok a magamutogatásától!
2011. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Én Gagánál többre számítottam,nem csak 3 díjra. Tény hogy Gaga botrányos,de az is,hogy tehetséges.

Azért imádkoztam esküszöm hogy csak Bieber ne kapjon. Már azt is borzalmas túlzásnak éreztem hogy jelölték... A Grammy-re... 12 évesen...

Míg más művészek évtizedekig dolgoznak a sikerért,és még így sem érnek el semmit. Én Adam Lambert-nek adtam volna azt a díjat ,amit Bruno Mars kapott helyette. Mondjuk tudható volt hogy nem nyerhet Grammy-t,hiszen már az is meglepő volt hogy jelölték,de teljes mértékben megérdemelte volna azok után,amit az elmúlt 2 éveben csinált. De Amerika még mindig az AMA hatása alatt áll,úgyhogy esélytelen. Bruno Mars tehetséges,de Adam-mel össze sem lehet hasonlítani.

2011. febr. 17. 10:39
 5/14 anonim ***** válasza:

justin bieber 17 éves, és 2008 óta van leszerződtetve. saját erejéből/szerencsével jutott ide, nem egy tehetségkutatón keresztül. lehet nem szeretni a zenéjét vagy a hangját, de tehetséges és nagyon kitartó. az albumjai 4 országban dupla platina státuszt értek el.

összehasonlításképp: adam lambert albuma ugyanakkor jelent meg [2009 november], 3 országban 'csak' platina, amerikában aranylemez. ugyanúgy meg lehet kérdőjelezni az ő stílusát is, de ugyanúgy róla is elmondható, hogy tehetséges és megdolgozik a sikerért.

egyikük sem kapott díjat, csak szerettem volna rámutatni, hogy mindketten megérdemelték volna.

2011. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy Adam-nek egy tehetségkutató hozta meg a sikert, de ne felejtsük el hogy ebben a tehetségkutatóban Adam előtt még nem volt arra példa hogy Simon Cowell állva tapsoljon egy produkció után, és még sorolhatnánk... És az hogy Bieber a saját erejéből tart ott ahol? Adam az Idol előtt rengeteget tett a sikerért, de akár azt is mondhatnánk hogy az előítéletek miatt nehezebb volt neki érvényesülni!
2011. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 13:35 Én értem,nem is szóltam le a véleményed,csak elmondtam az enyémet.:)

Mondjuk igaz,sokan lenézik a tehetségkutatós énekeseket,de nem is értem ezt. Egy tehetségkutatóban feltűnt előadónál nyomon követhetjük és látjuk ,honnan jutott el hova,mennyit fejlődött,megismerjük a személyét és eldönthetjük,hogy szeretnénk-e a művészetét a továbbiakban. Adam kiemelkedett a 8 évad alatt feltűnt énekesek közül,az American Idol történetének győzteseként emlegetik,nem csak a 2009-es szériáénak,holott még azt sem nyerte meg. Mindenkit lenyűgözött a tehetségével ez vitathatatlan. ÉS hány éves? 29. 17 éves kora óta küzd az álmaiért Hollywoodban,és 10 éves korától fejleszti magát,mégis csak most sikerült neki az áttörés és most sem teljesen,hiszen sikerült ráerőltetni a "nyíltan meleg énekes" státuszt,és ez a Grammy-díj nagyot változtatott volna pozitív irányban a megítélésén.

Justin Biebert ezzel szemben nem tudom értékelni és elismerni,tekintve hogy csupán a jószerencséjének köszönheti a sikereit és a sok tininek ,akik most még fent tartják ezt. De nincs jövője a zeneszakmában mert semmi kiemelkedőt nem alkot. ÉS ez tény. Nincs különleges hangja,személyisége,egyénisége,ami nagyon fontos ha valaki érvényesülni akar az előadói pályán.

De persze ízléstől függ,csak én azt gondolom ,hogy ha van ez a két előadó akik kb ugyanakkor kezdtek betörni a mainstream zeneiparba,akkor könnyű eldönteni ,hogy Adam mégis mit alkotott ezalatt a rövid idő alatt és Justin mit ,vagy inkább mit nem.

2011. febr. 17. 14:36
 8/14 anonim ***** válasza:

13.35 vagyok, előrebocsátom, hogy én mindkettőjüket szeretem, sőt, talán adam-et még jobban is. és igaz, hogy neki előítéletekkel kell küzdenie amiatt, hogy meleg, és biztos, hogy ez nem könnyű neki. ugyanakkor valamilyen szinten ez tette őt egyénivé, az image-éhez tartozik, mert bár iszonyatosan szép hangja van és a számai is jók, ez nem lenne elég. ahhoz, hogy eladható legyen, kell valami több, és adam-nek olyan a szexuális kisugárzása, hogy meleg vagy sem, a nők is dobálják utána a bugyijukat... tehát valamilyen szinten ő is a külseje segítségével sikeres.

és justinnak szerintem szintén nincs könnyű dolga, pontosan azért, mert a legtöbben úgy állnak hozzá, hogy mit akar ez a kis porbafingó, semmit nem tett le az asztalra, csak a tinilányok miatt él meg, mert cuki... ez most igaz lehet, de ha hosszú távon sikeres akar maradni, ki kell ebből törnie, és ezen a ponton hátrány lesz számára a sok ilyenfajta előítélet.

2011. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze tök igazad van. Egy előadónál nem elég a tehetség,de elsősorban annak kell meglennie. Mondhatják hogy elfogult vagyok,de akkor arra hivatkozva állítom hogy Adam különleges tehetség,hogy ezt olyanok is megmondták akik értenek hozzá,illetve olyan sztárokat nyűgözött már le,akiknek aztán tényleg nem lenne okuk nyalizni neki pl. Ugyanakkor amit te is írtál ,hogy mindez nem lenne elég,kellett hozzá az is hogy nem csak a hangja hanem a személyisége is különleges,a szexuális kisugárzásának köszönhetően pasikat és nőket egyaránt le tud venni a lábukról,és olyan magabiztos színpadi kiállása és jelenléte van,amit sok olyan énekes ma sem produkál ,akik évtizedek óta csinálják ezt.

Úgyhogy igazad van abban,hogy a sikerhez nem elég a hang,kell egy előnyös külső is.

Csak az a gondom,még mindig ,hogy Justinban egyiket sem látom:sem a tehetséget,sem az előnyös megjelenést,sem a magabiztos kiállást,semmilyen pluszt. Nem tartom sztár-alkatnak és lehet mondani hogy fiatal... Talán pont ez a veszte,hogy ilyen fiatalon belekerült ebbe. Lehet ha vár 10 évet ahogy Adam,beérik és komoly előadóként próbálkozhatna,nem tinikedvencként. Emiatt semmi esélyét nem látom annak hogy ő hosszú távon sikeres lehet. Előtte sokan bebizonyították hogy így nem lehet.

2011. febr. 17. 17:23
 10/14 anonim ***** válasza:
2011. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!