Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: Van itt még olyan aki...

VV: Van itt még olyan aki tényeleg nem tudja eldönteni kinek szurkoljon a Béci-Olivér párbajon?

Figyelt kérdés
én mindkettőt nagyon bírom. egyik pillanatban kicsit ezt jobban utána azt jobban. nem tudok dönteni.
2011. febr. 10. 00:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Béci fog visszamenni, Olivér elnyomja az állítólagos barátait!
2011. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen maximálisan egyetértek abban hogy Olivér elnyom mindenkit a villában a barátait is, és örülnék ha ők ki tudnának bontakozni, ezért lehet kicsit Béci felé hajlok.
2011. febr. 10. 11:20
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem is mondtak a Beci baratai hogy megjatsza magat,en is lattam a musort.Akarmilyen jopofa egy ember ,nalam az hogy nem tisztesseges -nagyon esik a szememben.(amikor ellopta a kajat es a pezsgot a legjobb haverjatol).
2011. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen és pont emiatt esett a szememben Éva is, mert összeöntötte a többek pezsgőjét, azok meg keresték, ő meg mintha semmit sem tudna az egészről és issza a más pezsgőjét, ha beteg akkor kezeltetni kellene!

Hajrá Béci!

2011. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A 09.01-es válaszolóval értek 10000000%-osan egyet.
2011. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyik sem különb a másiknál! De Béci szimpatikusabb!
2011. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Olivérről meg azt mondta egy barátja, hogy kint szóba se állna Alekosszal, és valószínű, hogy az a fene nagy barátság sem lesz tartós, persze Olivér részéről.
2011. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, hogy kinek szurkoljak.Mindkettőt csípem, egyik nélkül se lesz már olyan.(bár Béci nem mutatott sokat magából, vártam mikor "kel" már ki)

Ennek a párbajnak később kellett volna lennie.(szerintem)

2011. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én sem tudok dönteni, de nekem Béci picit szimpatikusabban játsza a játékot. Olivérnek nálam sok a tachtika és mocskos....
2011. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

kérdező teljesen így vagyok mint te eddig az apás-gyerekes játkig úgy voltam vele h holtbiztos h az olinak szurkolok de most a bécit is annyira megszerettem h nagyon rossz h az egyik ki megy

viszont én mégis bécinek szurkolok jobban, mert akkor a többiek is kibontakoznak

2011. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!