Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem akad ez a nyomorult...

Csak nekem akad ez a nyomorult online (VV)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is, pedig most lenne érdekes. Bezzeg mikor lókukit sem csinálnak, akkor megy minden...
2011. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Marha jó...
2011. febr. 9. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon akad szerintem sokan nézik. éjfél után mindig jobb.
2011. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan akadozik. Egy idő után roppant irritáló így nézni!:S Mi történt? Mi olyan izgalmas?:O
2011. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is akadozik. De örülhetünk, hogy nem a fürdőt mutatják, hanem ezt az Oli-Alek párbeszédet. Oli kinyírta magát, ha-ha.
2011. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát Olivér őrjöng, hogy mi lesz a büntije, meg már azt mondja, hogy nem is akar vissza menni, és nem is fog a Béci ellen. Alekosz meg persze bíztatja. Engem mondjuk az is érdekelne, hogy Béci mit szólt ahhoz amiket Oli mondott neki, de egyfolytában Olivért és Alekot nyomatják most.
2011. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad!:)
2011. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként nem láttátok, hogy Oli milyen ideges volt? Nem tudta, hogy ma van a kiválasztás, és az összes izgulás, idegesség jele kirajzolódtak a testén, arcán. Biztos, hogy vacilált még másvalakin is, és kevés volt neki az idő. Szerintem nem tudta eldönteni, hogy ha Bécire teszi, akkor betartja az ígéretét(amit saját maga is bevallott, hogy dühös volt, nem gondolkozott) és akkor szeretni fogják a nézők, mert hogy ő milyen őszinte stb. Viszont ha gyengét választott volna, akkor meg megpecsételték volna, hogy hazug, így hirtelen döntésnek jobban látta, hogy inkább higgyék őszintének. szerintem.


Amúgy ma a kiválasztás végén, az évi és valaki ment ki cigizni, és az ajtóban az Éva mit mondott? valami el kellett olvasnom valamit...de nem hallottam tisztán. Tudja valaki?

2011. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt mondta Éva, hogy mikor őt választották párbajra, akkor ő is elmondta valakinek, hogy a Kristófot viszi ki, ezért behívták a riportszobába és fel kellett olvasnia egy levelet, és kiakarták zárni a játékból, mert megszegte a szabályzatot, de megúszta, mert végül nem Kristófot vitte ki.
2011. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Áhhá, köszi:)
2011. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!