Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen meséket ismertek,...

Milyen meséket ismertek, amiben van vmi rövid, de jó, szórakoztató, esetleg mókás tánc?

Figyelt kérdés
Nekem most így hírtelen csak a shrek jutott eszembe... :D:DxD
2011. febr. 9. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én tudok egy vicces,de eléggé elmeháborodott táncot egy sorozatból.A Ren és Stimpy show egyik részében van egy olyan h "Happy Happy Joy Joy" vagy valami ilyesmi zene.Ha beírod youtube-on,lesz találat rá!
2011. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ xD Hát ez a mese tényleg beteg... xDXD De én mondjuk az ilyeneket szeretm :D:D Tetszik am a tánc de élőben megvalósítani kicsit érdekes xD:D:D Bár lehet próbálkozni az osztályban kinek jön össze hamarabb :D:DxD Én meg már most így ahogy gondolkoztam egy kicsit, arra gondoltam, hogy lehet azt kéne csinálni, h kicsit összeturmixoljuk a dolgokat úgy, hogy valamelyik mesének a zenéjére megcsinálunk egy tánckoreográfiát, ami persze illik a zenéhez és mindenki úgy öltözik be h kicsit mesefigurásnak tűnjön mert nem igazán akarnak öltözni már a többiek mer elvették a kedvüket azok akik eleve nem akartak...:D:D Valami ösztönző, buzdító ötlet még esetleg??? xDXD
2011. febr. 10. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!