Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol játszódott az angyalbőrben...

Hol játszódott az angyalbőrben c. sorozat?

Figyelt kérdés
A sorozat szerint Vasbogdányban, de megnéztem a Google Earth-ben és ott nem talált ilyen navű települést.
2009. febr. 10. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"A sorozatot a budaörsi Vasvári Pál laktanyában és a csobánkai kiképzőbázison forgatták."


forrás: [link]


(mellesleg a google első találata az "angyalbőrben forgatás kifejezésre")

2009. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban Zsámbékra jártam fősulira, ott azt mondták, ott is forgattak sokat.. ez nem hivatalos, de nekem ez akkor nagyon tetszett :D
2009. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 elistvan ***** válasza:
2-es én is oda jártam. (Illetve utána Vácra). Nelli butikja a cooppal szemben van Zsámbékon a posta utcájában a 20-21-es kocsmákkal átelebene. Illetve a borszületelős részben látszik is a zsámbéki templom, illetve a zsámbéki várromnál van a szinházas rész amiben a tankok vannak a szindarabban.
2020. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elistvan ***** válasza:

Budaörsön, az azóta már megszüntetett Vasvári Pál Laktanyában vettük fel, a „Szitakötőkkel” kapcsolatos repülőgépes-repülőteres jelenetek pedig „szomszédban”, vagyis a budaörsi repülőtéren. Maga Vasbogdány, mint város elsősorban Zsámbék volt, emlékszem, szinte az egész falucska részt vett a munkában, nagyon lelkesek voltak az ottaniak. Emellett pedig forgattunk még Csobánkán, a honvédségi gyakorlótéren, illetve jó néhány jelenetet a budai hegyekben vettünk fel.


[link]

2020. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!