Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor nyílik már ki az Olivér...

Mikor nyílik már ki az Olivér fanok szeme és döbbennek rá, hogy micsoda színész és álságos ez a férfi?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy Olivér azért kavar Anikóval, mert így akarja bent tartatni magát a villában. Szerintem úgy taktikázik, hogyha kavar a lánnyal biztosan nem szavazzák ki, mert érdekelni fogja a nézőket, hogy vajon történik-e majd valami kettejük között, vajon megcsalja-e a barátnőjét. Ügyesen taktikázik, de végtelenül unszimpatikus egy figura.
2011. febr. 8. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem bírom annyira Olivért, de azért nem kell minden lépésében taktikát látni. Nem hinném, hogy az Anikós dolog emiatt van, hisz ez a lépése épp annyira ellenszenvet is kiválthat az emberekből, mint amennyire érdekes lenne, ha összejönnének.
2011. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%

Én csípem, ha nem lene odabent hidd el nem történne semmi, ha Olivér kiesik(ami nem fog megtörténni) ott olyan dög unalom lesz, hogy a Való Világot utána a kutya sem fogja megnézni, mivel hogy Olivér a beépített embere az Rtl-nek. Mindig kapja a riportszobában az infókat, hogy mit csináljon, kivel kapjon össze stb...

Ha Olivér csínytevései nem lennének, soha sem lenne konfliktus, vita amit leadhatnak a tv-ben, mert az emberek a szarkavarást szeretik!

Gondolj csak bele! Zsuzsi, Kristóf, Gina mind Oli miatt ment ki!

Nincs Olivér-Nincs Való Világ

Ennyi!

2011. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok Olivér fan ,így nem tudom mikor nyílik ki a szemük...sajnos az a baj ha valaki szimpatikus nekünk,nem látjuk azt sem ha hibázik vagy nem úgy kellene valamit csinálnia.Aki bírta ezután is bírni fogja:S Én meg azt mondom,hogy :HAJRÁ BÉCIIII
2011. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Mikor nyílik már ki a VV fanok szeme, és döbbennek rá, hogy egy megrendezett, olcsó, gagyi hulladék parasztvakítást néznek nap mint nap főműsoridőben?
2011. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy megrendezett. A VV1 nem volt megrendezett és milyen unalmas volt, semmi nem történt benne csak ültek és néztek ki a fejükből az emberek. Ez is az lenne ha nem lenne forgatókönyv.
2011. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sose fog kinyílni a szemük mert ők ezt élvezik.

ráadásul annyir azt hiszik, hogy uncsi lesz a vv Olivér nélkül pedig nem. Ma pl végre nem Olivérről szólt az összefoglaló, és érdekes nekem nem volt unalmas.

2011. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!