Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki nézi online a Való Világ...

Aki nézi online a Való Világ 4 et, történik valami érdekes amit tv-be nem mutattnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 04:39
 1/9 anonim ***** válasza:
az hogy Eva es Dika smaroltak XD
2011. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem sokszor van.

Nem úgy fogalmaznám hogy érdekes, de pl Béci, Gombi is csinál valamit, szoktam rajtuk röhögni az online-ban, de érdekes módon az összefoglaló az CSAK Olivérről szól.

2011. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mi volt még?
2011. febr. 6. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé cenzúrázott az adás. Mintha két külön műsor lenne a netes és a tévés. Sok olyan dolog van, amit nem mutatnak. Pl. az elején Anikónak és Giginek volt egy kis kalandja egymással. Vagy ha beadják, hogy Kristóf milyet alkotott szilveszterkor, lehet, 2 nappal később nem ő esik ki a párbajon. Valamint bent Gombit mindenki homokosként kezeli, de nem is sértődik meg rajta

Aztán hetekig nézhetetlen volt az online, folyton lekeverték az adást. Mindig tudják, hogy mikor lesz kihívás és a többi, nagy kamu, hogy ez nekik meglepetés. Gyakran elég pontosan tudják az időt is, de az nem derül ki, honnan, ugye elvileg nincs bent óra. Elég sok elszólás volt bent, talán azért. Egyszer arról hogy Oli valamilyen fizetést kap, adás el. De az is kiderült, hogy mennyien ismerték egymást korábbról, Zsuzsi is ismerte Gombit, meg a többi. Gyakran beszólnak nekik a hangosbemondón, és a játékosok már tudják, hogy melyik szerkesztő és kamerás dolgozik.

A műsorból nem jön le, hogy Béci és Gigi sokkal társaságibb ember, mint ahogy beállítják, Bécinek jó a humora, és mindkét testvér elég sokat káromkodik. Béci nagyon jóban van Gombival. Gigi sem folyton takarít, de ő az, aki nem tudja elviselni a kosz látványát, így megcsinálja, mert zavarja. De ez a napja töredékét teszi ki. Évának a szebbik arcát mutatják a tévében.


De nézzük csak a tegnapi összefoglalót, és hogy mi maradt ki. Egész este főleg Anikó és Oli bimbózó románcáról szólt. Ahogy Anikó szerelmet vallott az Olinak, az elment ezt elújságolni Alekosznak. Az eléggé bepipult, már jó részeg is volt, hogy mi az, hogy minden nőnek Oli kell, nem épp kedveseket szólogatott be neki emiatt az Olinak. Olinak volt egy - sok videómegosztón szereplő - "elég gáz" mondata: "csinos nő az Anikó....két három héttel ezelőttig azt sem tudtam mi az a csinos nő, mert csak az Enit láttam". Nyilvánvaló volt, hogy Oli se közömbös, egész éjjel az Anikó után koslatott. Aztán Évi és Gigi csomót beszélgettek, jól kitárgyaltak mindenkit. Eleinte egy üveg Bacardit kaptak, meg egy kevés sört, ezért rendeltek még italt. Kaptak még egy 2-3 üveggel, de mikor az is elfogyott, akkor rontottak be a riportszobába. Egyáltalán nem tűnt úgy, hogy betörték az ajtót, csak benyitottak. Italt nem kaptak. Oli lázadást akart szítani, az is szóba került, hogy szétvernek ezt-azt. Erre jött egy levél, és ekkor kikapcsolt az adás. Pár perc múlva, amikor visszajött a kép, mindenki levert volt, és vége lett a bulinak, nem derült ki, hogy mi volt a levélben. Olivér teljesen kiakadt, arról beszélt, hogy úgy fog viselkedni, mint Szandika, nem fog részt venni a feladatokban és akkor majd mindent megkap ő is, amit akar. Ergo másnap reggel nem fog felkelni és van valami feladat, kavicsokból szivecskéket kirakni, abban nem fog részt venni. Olinak elege van, haza akar menni, otthon annyit sörözhet, amennyit akar. Elég sokáig ezen ment a téma. Aztán mindenki ment aludni.


Én se szoktam végig nézni, csak egy kis ideig, de csomó fórumon leírják, hogy mi történt az éjjeli adásban, ott bárki elolvashatja.

2011. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy Lacinak becsípődött egy ideg a derekánál, ezért semmiben nem vett részt, egész este csak feküdt.
2011. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
linkelnel forumot kerlek
2011. febr. 6. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, egy több fórumba bele szoktam olvasni. Pl. index, sg fórum, hoxa. Általában való világ néven megy. Regisztrálni nem kell, úgy is tudod olvasni, csak írni nem.


Mai adásból is kimaradt pár részlet. Pl. Ani hosszasan könyörgött Olinak, hogy őt vigye párbajozni. Aztán volt egy jó kis játék, valami olyasmi, hogy ha "kihal az emberiség, kit vinnél magaddal a többiek közül egy lakatlan szigetre, hogy újra benépesítsétek a Földet?" Erre jópofa válaszok jöttek, jókat röhigcséltek, és hosszú sem volt, kár, hogy nem adták be.

2011. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az tényleg nagyon bosszantó, hogy a tv-sek ennyire tudják befolyásolni a nézők szavazatait az összevágott jelenetekkel. A leírtak alapján nem annyira a valóságot tükrözik a bejátszások, inkább csak a rendezők által szimpatikusabbnak, érdekesebbnek tartott játékosok és jelenetek bemutatását elsősorban. Nappal nem mutatnak belőlük semmit, éjjel meg nem fogok ezért a gép előtt üldögélni, pedig kíváncsi lennék azokra is, akiket csak ritkán mutogatnak, még akkor is, ha éppen nem üvöltöznek, veszekednek, vagy vitatkoznak éppen.
2011. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én sose tusom nézni online,mert nem adja be. Pedig egyszer meglesném.


Egyébként meg mindenki aki bent van kap fizetést a kiesett hónapokért amig nem dolgoznak. Tudom,mert tesóm is jelentkezett,és direkt megkérdezte h mit csináljon ha bejut,felmondjon a munkahelyén vagy fizetetlen szabira menjen vagy mi. és ott mondták h ne aggódjon,mert ha bejut akor az RTL a kiesó hónapokra ad neki fizetést amig bent van

2011. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!