Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Comedy Central sok régi...

A Comedy Central sok régi kedvelt sorozatot sugároz pl. Csengetett Mylord, az Irigy Hónaljmirigy Show részeit. Szerintetek rá lehetne venni valahogy a csatornát, hogy leadja az Űrgammák (Xénia-láz) című sorozatot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Remélem,hogy nem...Ritka szar sorozat volt,,már amennyi részt láttam belőle az is bőven elég volt..
2011. febr. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem így megy. A sorozatokat nem csak úgy ingyen sugározzák, azt meg kell vásárolni kemény pénzen a jogtulajdonostól. Tehát a kis kérésed a csatornának milliókba kerülhetne, és valószínűleg 3 számjegyű nézettsége lenne. Én az Ostromnapok c. ötperceseket akartam megvásárolni a Magyar Televíziótól, másfél milliót mondtak egy teljes másolatért.
2011. febr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg szörnyeteg egy gagyi volt...XD

Mondjuk egy "comedy"-előnevű csatornára talán még passzolna is...:) XD :Ö

2011. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
csengetett mylord, hallo hallo, angolkák a legszarabb műsorok.
2011. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 12:17

Az angolkák és a csengetett mylord szar?? Az a legjobb..Akkor te nem nagyon érted az angol szarkasztikus humort. Az angolkák például pontosan azt figurázza ki ami ma Angliában megy...Én itt élek kint és látom,hogy tényleg így megy ahogy kihumorizálják magukat..

2011. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a páran-párbant nézném meg rajta szívesen, kb. olyan időben, ahogy a Felhőtlen Philadelphiát adják simán lemehetne, mivel azt (F.P.) már halálra ismétlik és ennek lenne is nézettsége, mivel marha jó sorozat.

Írok is nekik, hátha.:)

Az űrgammák tényleg ritka sz.r volt amúgy, de 1-2 részt megnéznék, hogy röhögjek.

2011. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!