Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem tudom nézni a VV...

Miért nem tudom nézni a VV élő adását délután 5 és 7 között?

Figyelt kérdés
akárhányszor megnézem semmi kiírja hogy jelenleg nincs közvetítés vagy valami hasonlót. azt nem tudom hogy éjfél éa 10 között megy e mert akkor úgyse tudom megnézni
2011. febr. 1. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kb egy hete nem megy az online kozvetites. m karbantartas van a villaban

az RTL Klub honlapjara volt kiirva

2011. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
amúgy mindig elmondják hogy este 7-8 között és este 23-00 tól semmi 5 órát nem mondanak
2011. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elvileg 17.00-19.00-ig és 22.00-10.00-ig lenne de hát már vagy 2 hete nincs és kb. 1 hete van "karbantartás"...
2011. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*Bocs 00.00-10.00 ig lenne
2011. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem véletlen ! Mióta Gigi és Jerzy visszatért a villába a szállodás kiruccanásuk után,és Gigi élménybeszámolót tartott " véletlenül elszólta magát,hogy mekkora egy kamu volt az egész kinti forgatás...és ezt sajna pont elő közvetítésbe kiment a netre! Rengeteg helyre felkerült, ahonnan az RTL tudta a videot letíltotta....De sajna reménytelenül. Innentől kezdve nincs élő adás, ha lesz is ,vagy ha van is azt 15perc késéssel sugározzák,hogy legyen idejük cenzúrázni ! A hivatalos válasz persze az ,hogy a "megváltozott médiatörvények" miatt kell módosítaniuk és megvágni az "élő" sugárzást...


Ha érdekel itt a ominózus video,ha még nem láttad volna.

[link]

2011. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jajj, nem azért...

Azon dolgoznak, hogy csúsztatással tudják adni az élő adást a médiatörvény miatt.

2011. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség, hogy "lebuktak". Még jó, hogy forgattak a villában, külön ben hogy vették volna fel őket, ha nem forgatnak?!
2011. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szállodában-t akartam írni, nem villában-t

És minden forgatás kamu, ezt mindenki tudja, aki valamit is forgatott, mert ha normális, használható anyagot akarsz felvenni, akkor bizony azt meg kell rendezni valamilyen szinten.

2011. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már az előtt az ominózus videó előtt is akadozott az élő közvetítés. Leginkább akkor adtak, amikor a villalakók aludtak, vagy az üres fürdőszobát mutatták, de amikor valami történés volt, sose volt adás. Azt meg ki veszi be, hogy karbantartás, vadi új az egész épület, direkt erre építették, nem kell azon semmit javítani, nemhogy egy hétig...
2011. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor többet nem is lesz élő adás?
2011. febr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!