Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a 6os csapatról?

Mit gondoltok a 6os csapatról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 20:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is a 4-es az unszimpi:S Évától meg egyenesen kivagyok....:S
2011. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Az a 4es, sokkal jobb lenne 3asként... Éva nélkül... Fujj
2011. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó 2 igazatok van,én is rosszul vagyok Évától,és Lacit egyre jobban bírom.
2011. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

A 6os csapat egy nagy GÁZ!! Anikó hatalmas szarkavaró. Zsófikának kinyilt a csippája, de úgyis megy haza.

A 6osból egyedül Bécit bírom, sajnálom hogy most ez már nem így lesz mert ez a 6os így nem szimpi.

Jerzsy talán kiszáll tőlük ahogy az előzetesben láttam.


Gombi szegény egyedül van :(((((

Úgy sajnáltam ahogy ült ott egyedül.


Anikó hatalmas sz.rkeverő, undorító, remélem hamarosan röpül.

Múltkor még hogy bőgött a szája hogy ő csak egy 9es.

2011. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%

"Miért lennének undorítóak? Szerintem meg a négyes az undorító, vagyis inkább csak Olivér meg Éva a szarkavárásaikkal."


Már bocs, de te kifejezetten ostoba vagy. Nincs fogalmad a szavak jelentéséről. Olivér és ÉVa játszanak. AMit senkinek nem tilos. Sőt, ez a lényege az egész JÁTÉKNAK.

Anikó meg hiába oszt ki bárkit, amikor teljesen ocsmány valótlanságokkal próbálja tönkretenni (nagy szánalmasan) mondjuk Alek és Oli barátságát. Pontosan ez az, amit szarkavarásnak hívnak.


Aki meg azt írta, hogy Laci egyre szimpibb neki, az gondolom szintén megmaradt ezen a fosprimitív, nagyonkeményvagyok-gyererendezzükle szinten. Nájsz.

2011. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Szánalmas... antikarakterek kényszerkreációja... Hajrá Alekosz és Éva! És hála Istennek a többség ezen a véleményen van....
2011. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

és mi van akkor ha egyre szimpibb?majd te fogod nekem megmondani kit bírjak ?el vagy tévedve...

Éva egy alkoholista csótány,ő beszél mikor direkt felkeltette őket a porszívóval?Én nem bírom a Zsófit,de hogy letolja a nadrágját és ráüljön a köpenyére az Olivér....fujj -ez a nagy értelmes és okos ember?Nem oviban vagyunk,ott viselkednek így.

2011. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
ez az alkoholista csótány mennyire a saját gondolatod.... :D:D:D:D
2011. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Azt,hogy csótány a Laci most mondta rá ,én meg még december elején,csak ennyire a saját gondolatom.
2011. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
ma 21:27!veled vagyok! :D
2011. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!