Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most már elhiszitek hogy a...

Most már elhiszitek hogy a ValóVilág egy megrendezett műsor?

Figyelt kérdés

Itt van rá a bizonyíték!

Miután Gigi és Jerzy visszatértek a luxushotelből a villába, Gigi elszólta magát :D Az eset után, további online közvetítés nem volt...


http://www.youtube.com/watch?v=EI53g4wcnOk


2011. jan. 18. 08:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Lemaradt és újra kellet felvenni -_-"

Akkor nem maradt le róla ha egyszer felvették!

2011. jan. 18. 15:01
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, és sexeljetek nyugodtan kettesben, csak 2 millió néző nézi élőben, utána meg vagy 10millió felvételről, vagy a netről :D

De lazuljatok el, és legyen erotikus is!


Vicc az egész, de én jól szórakozom rajta! :D


És így van vele még kb 1 millió ember. A másik 1 milliónak meg tényleg tetszik :P

Öööö.... a többi millióval nem tudom mi van :D

2011. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen mikor a hotelban voltak megrendezett volt. Miért mit hittél, hogy megbeszélték a tulajdonossal, hogy lyukat vágnak a falakba beküldenek embereket mászkálni a "tükör" mögé és felveszik amit látnak? Vagy hogy otthagytak egy kamerát és azt mondták nekik, hogy játszanak? Nyilván volt valaki aki felvette. Nyilván nem is bújt el, mivel nem volt rá lehetősége. És ha valamit nem tudott felvenni szólt nekik. Nem tudom te mit gondoltál hogy megy... És utána meg az volt a forgatókönyvben, hogy a villában mondja el, hogy megrendezték? Nem értem mire gondolsz... A villában is megmondják mit csináljanak feladatnak hívják. Amúgy jah van egy forgatókönyvíró Mesternek hívják és 24 órára tizen nem tudom hány embernek írja, hogy mit csináljon, mondjon.
2011. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen ez oké volt valaki aki felvette!És mindent feltudott venni ha tudnád értelmezni a videót csak épp nem úgy játszották el ahogy az meg volt írva!

Nem a feladatokra gondoltam hanem pl ha megy a villába megy egy balhé a rendezők kérésére!

Vagy pl régen Big B. ment a szex akkor másnap hirtelen a VV-be is valaki valakivel összebújt!(Big Brotert se szertem vagy szertettem)


És egyáltalán nem mondtam hogy "24 órára tizen nem tudom hány embernek írja, hogy mit csináljon, mondjon" nem mondtam ilyet de rengeteg a előre megírt dolog hogy érdekes legyen a műsor és nem a feladatokra gondolok!

És ha ez ilyen lényegtelen dolog lenne akkor hirtelen mért szűnt meg az online adás?

2011. jan. 19. 09:54
 15/17 anonim ***** válasza:
te ...... azért szűnt meg hírtelen az élő adás mert ez 10 óra elött volt pár percel és amikor elekezdett erről beszélni a gigi akkor már 10:00 óra körül volt kb az idő és az élő közvetítés éjféltől 10 -ig és 5 től 7 ig. Szóval ezért. És most mivan ha újrakelett venni? még allíg érkeztek meg semmi kamerát fel se szereltek csak 1 rendes kamerával követték őket és tiszta hab volt a főrdű és megkérték még1x mennyenek be most ebbe mi olyan nagy szám? Ha folyamatosan néznéd az elő adásokat neten rájönnél hogy ez nem megrendezett. Aki meg azt hiszi megrendezett az meg ne nézze ennyi....
2011. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"És mindent feltudott venni ha tudnád értelmezni a videót csak épp nem úgy játszották el ahogy az meg volt írva!"

Ezt a mondatot nem tudom értelmezni a videó megy. Na megpróbálom bementek engedték nekik, hogy csináljanak, amit akarnak aztán mondták, hogy -Oké oké, de ez nem jó, hanem... Igen az előfordulhat, bár szerintem nem vártak olyan sokat. Mikor pl.: elvitték őket disznóvágásra valószínűleg mondták nekik, hogy disznót kell vágni, ennek ellenére ha elindultak volna akár az erdőbe új életet kezdeni bizonyára szólnak nekik, hogy nem ezért jöttek.

Most direkt benéztem élő adásba pihentek, még csak nem is beszéltek. Ezért, hogy érdekes legyen mindjárt beszól egy hang, hogy öljék meg egymást és akkor érdekes és megrendezett lesz. Vagy kapnak egy feladatot, még szerintem nem döntötték el. A szerkesztők találják ki, hogy lényegében mi történjen a villában, de nem a fenti módon.

Elárulom, hogy hogy csinálják, de titok. Felvesznek 24 órát ezt közben nézik is, felírják, hogy mi volt érdekes és ebből megy le fél óra az összefoglalóban. Közben, hogy ne csak egész nap feküdjenek és igyanak adnak feladatokat is. Mikor külső helyszínen vannak ezt nem így csinálják nyilván időhiány miatt, nyilván a korlátozott lehetőségek miatt. A hotel külső helyszín volt. Mivel külső helyszínen nem "tükör" mögötti kamerával vagy csupán kihelyezett kamerával dolgoznak, bizonyára lennie kell valakinek aki felveszi, nem tudom hány fős stábbal dolgozik egy ilyen külső helyszínen az RTL, de nem felkötötték egy madzagra a kamerát. Mivel itt lehetőség van a közvetlen kapcsolatra, a koncepció megvalósulása érdekében akár szólhatnak is, hogy mit akarnak felvenni, ha nem sikerül újra vehetik, míg a villában a falak mögötti emberek és a vezérlőkből az emberekre irányítják a kamerát és minden momentumot felvesznek, addig a stáb tagjai másképpen dolgoznak. A villában is legalább ilyen befolyás van, de nem úgy, hogy küldenek egy lapot amin az áll, hogy kiknek kell összeveszni vagy ki kivel beszélgessen, szexeljen. Jellegében manipulálják a történeteket, de ezt nem is titkolják. Mikor pl.: azt mondják, hogy aki ezt támogatja vegyen ilyen polót és egy csapatban lesznek, vagy kinek kivel kell aludni. Ha nem világos valami még írok nyugodtan.

2011. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A Nagy Ő is ilyen műsor volt, hogy újraforgatták, ha nem volt jó valami. Ezen nem kell meglepődni. Nem fog kockáztatni a TV a spontaneitással. Arra ott a Beugró.
2011. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!