Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ez hülyeség?

Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Kitaláltam hogy szeretnék csinálni egy webshowt! Úgyértem ilyen kisfilm sorozatokat amikben mindenféle kreatív, viccces és őrült dolgokat csinálok a barátaimmal és ilyen nagyon egyedi lenne, tehát nem olyan mint a többi show ez az egy ami biztos, mert tele vgayok ötletekkel. Mivel filmrendező szeretnék később lenni, jól jöhet ha van egy ilyen tapasztalatom meg valami így elindítja ezt az egészet.A kisfilmeket föltennénk youtube-ra és hátha olyan ismertek és híresek lesznek mint egyes amerikai videók a neten. Szerintetek ez hülyeség? Mármint ha tényleg nagyon jók az ötletek és szorgalmasak vagyunk, van esély rá hogy legalább egy kicsikét is ismertté válnak a videóink?

13/L


2011. jan. 17. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

nem hülyeség és ha tényleg jók vAGYtok kis szerencsével kiugorhatok

plussz marketin az egész:


1 az ötlet megszületée

2 megvalósitás

3 életben tartás


tehát csináld meg és SOK SIKERT! :-)

2011. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem rengeteg ilyen van , de egy próbár megér, legalább jól elszórakoztok :D

Közösségi oldalakon népszerűsíthetitek őket, akkor tuti, hogy többen megnézik ;)

2011. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :) ez jó ötlet, szerintem is ott fogjuk népszerűsíteni! :)
2011. jan. 17. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
csak nehogy napiszaron kössön ki
2011. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jó ötlet kíváncsi lennék rá

csak ne telefonnal felvett videok legyenek amiből se látni se hallani nem lehet semmit

2011. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eleinte fényképezőgéppel vesszük fel aztán már ilyen elég jó, félprofi kamerával, úgyhogy a minőséggel nem lesz baj :) szerintem tavasszal el is kezdjük ;) és igyekszünk nem a napiszaron kikötni :D
2011. jan. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!