Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok arról, hogy Éva...

Mit gondoltok arról, hogy Éva ment vissza újra a való világba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nincs új a nap alatt..
2011. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
persze, majd az ildi..
2011. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én örülök neki. Sokkal jobbarc mint az az Ildi...az olyan hülyeee.
2011. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
én meg utálom az évát mint a zsart olyan mint a rák eszi meg a villában lakó embereket nem lehet lekaparni mint a szarcsimbók fuuj kis idegörcs utálom azt a nőt rohat kétszinü nyalis rihe rongy utszéli strich kur.....va
2011. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna ha egyik sem megy vissza.Nem érdemelte volna meg egyik sem.Nekem Ildi ano szimpatikusabb volt és még mindig egy fokkal szimpibb mint az Éva,de az Ildi viselkedése is nagyon gáz volt néha és sajnos az ÉVa sokkal belevalóbb volt,mert sajnos ezért nézik az emberek,mert ő csinálja a feszkót és ez kell.Igazábol Évát nagyon sunyinak találom és nagyon nem öszinte.Arra leszek kiváncsi most hv édett lesz és már nem kell a többiek kedvébe járni tudja e még tartani ezt a "normálisabb énjét"mert szerintem ez csak taktika volt.
2011. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Ezek milyen állatok?
2011. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
leszarom:D
2011. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az lett volna a legjobb, ha mindkettő kinn marad.
2011. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 péntekné válasza:

Olika most félhet...azért titkon biztosan remélte,hogy Évától megszabadul,mert Ildi ugye neki nem vetélytársa...de Éva már másodszor nyert párbajon elég fölényesen...ha nekem kellene taktikázni,távolról figyelném, és kerülném vele a konfliktust..(egyelőre) :)

Alekosz a kedvencem:D

2011. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sztem Éva igenis őszinte, ezért is vannak néha a durva veszekedések, és amikor mondjuk Olivérnek, v bárki másnak panaszkodik az azért van mert nem akar folyton veszekedni.

Ő is felkaphatja a vizet ha folyton cseszegetik, ez a bezártság meg minden feltud bennük halmozódni. De az Olivért sosem támadják ha dilis, amikor az Évit jogtalanul cseszegette h nem hagyta őt aludni, akkor is csak az Alekosz védte meg a többiek meg csak adták alá a lóvat, mert csak az Évit merik sértegetni, az Olivért már nem

És jó h ő ment vissza, az Ildi többször is bunkó volt, mint pl a repnél amikor kifigurázta az Anikót h a Norbi vissza utasította, persze én az Anikó helyében jót röhögtem volna amikor kiderült h az Ildi pasija elhagyta őt.

mindent az időre fogott h nem tudott beilleszkedni, nem tud veszíteni(műveltségi kérdés) neki minden igazságtalan ha nem úgy van ahogy ő szeretné

2011. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!