Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet, hogy Barney...

Hogy lehet, hogy Barney Stinson (HIMYM) NEM tud vezetni! DE? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy Barney Stinson (HIMYM) NEM tud vezetni! DE az egyik részben mutatják, mikor a nővel alszanak a sátorban, a nő nem találja, Ő pedig el hajt a csaj terepjárójával. És még vannak ilyen autós jelenetek. Viszont az egyik részben. Hát amit a kocsiban művel :)
2011. jan. 10. 13:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja! És van egy rész, ahol gyorhajtásért le is csukják! :)
2011. jan. 13. 15:31
 12/15 anonim ***** válasza:
addigra megtanult :'D
2011. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sok mindenre nem figyelnek oda.


Pl. az első rész 3. vagy 4. részében, mikor Ted-ék Philadelpihá-ba mennek, Marshall pedig megy utánuk, így Robin és Lily együtt isznak a bárban. Lily-re nem "tapadnak a pasik". Marshall állítása szerint ez azért van, mert rajta van a gyűrű.

Aztán végül Lily leveszi a gyűrűt, beleül egy szőlőszembe, de azt hiszi, le akarja szólítani a meleg férfi, pedig csak ezt akarja közölni vele.

Marshall épp belép a bárba és ezt mondja: "Az az én csajom feszes kis hátsója, amit szorongatsz!" :DD

Szóval, megtudja, hogy a csávó meleg, majd így szól:

"- Hála istennek, soha életemben nem verekedtem!

- Ki gondolta volna..."


"A Bunyó" c. részben pedig pont Marshall előéletéről van szó (részben), ahol bemutatják, milyen vadállat-módon verekedett a testvéreivel.


És van még rengeteg hasonló dolog.

2012. jan. 4. 11:30
 14/15 anonim ***** válasza:
az 5. évad környékére már tudni fog vezetni Barney nem a színész az eddig is tudott
2013. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem az nagyobb baki, hogy Eriksen helyett Erickson-t írtak valamelyik részben...
2013. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!