Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol találom meg azt a Való...

Hol találom meg azt a Való Világ videót Éva karácsony esti kijelentéséről, ami miatt Gigi és Béci is rárakta a jelet?

Figyelt kérdés
(azt hiszem családjukat minősítette)
2011. jan. 7. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

én minden nap megnézem ( ne szóljatok le, lehet rajta röhögni)

de én sem tudom, h mi volt az

bár Évát nem szeretem, nem érzem fair-nek, h mindig felhánytorgatják neki ezt (amiért állitolag bocsánatot kért, amit mi megint nem láthattunk)

akk legyen már valakinek akkora pofája, h mondja már el h mi volt az, mert már engem is kezd nagyon érdekelni

2011. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állítólag megjegyzést tett a romaságukra-nincs róla videó
2011. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
azok, akkor meg mi a baj?
2011. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sztem is a cigányságukról lehetett szó. Ez a rossz, hogy mi csak egy megvágott dolgot látunk, és rengeteg olyan dolgot kivágnak ami érdekes lenne...
2011. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem is gondoltam hogy ők roma származásuak. Persze nincs ezzel semmi gond, félre ne értéstek.Csak meg se fordult a fejemben , ezen nagyon meglepődtem
2011. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!