Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is Olivér a...

Szerintetek is Olivér a legjobb? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Eddig soha egyik Való Világot sem néztem.. és még mindig azt állítom hogy egy nagy baromság az egész.. De múltkor telejsen véletlen odakapcsoltam a tv-t és megfogott Olivér.. pont az a rész volt mikor bement hozzá a barátnője.. olyan kisugárzása van.. szerintem egy nagyon okos ember Olivér. És tudja mit csinál, mikor kihívta Kristófot pontosan tudta, hogy ezzel kiejt még egy embert Ginát.. Nagyon jól játszik!! Én nagyon szurkolok neki remélem ő nyeri meg!!
2011. jan. 6. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen sajnos mindenkit ki akar ejteni a játékból,kezdte Évával,de ő nem hagyta magát,aztán jött Zsuzsi,aztán kihívta Kristófot,ezáltal tudta hogy Gina követi őt,most Anikót kezdi "szekálni" ,én személy szerint nem bírom őt!
2011. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én se bírom őt,már a 3.nőt bőgette meg benn a villában,akkor kinn milyen lehet?Lacinak nagyon igaza van,hogy manipulálja az embereket.
2011. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Elismerem, hogy néha jó arc, meg poénos, de nekem nem szimpi. ez a taktikázás amit ő csinál, az már nem valódi, csak színjáték, tök látszik.

mindenkit megsért, csak azért, hogy utána tudjon produkálni egy nagy békülést. lásd éva gombi, anikó.. most nem? és ekkor a néző azt hiszi, hogy húú micsoda ember. de engem nem etet be. akkor már inkább éva, ő tényleg olyan kis köcsög, mint amilyen. persze nem rossz értelemben, csak ő inkább adja saját magát.

2011. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez a játék nem arról szól, hogy mindenki önmagát adja. Ő csinálja jól, mert nyerni akar, ezért taktikázik. Ennyi.
2011. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Anikót ő sértette meg?Ugyan már.Anikó mit művelt a hintában?Látni lehetett, hogy Oli köpni-nyelni nem tud.

Én csípem Olivért, ez egy ilyen játék, nem kell mindenkit szeretni...

2011. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így van Olivér tud játszani!!! És igenis taktika kell ide!! Az a kis nyafogós Zsófika is kieshet, meg Ildi ..
2011. jan. 6. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd,kérdező,az olyan emberek,mint az Olivér mindig megkapják az élettől és a véleményem akkor is lefogom írni,ha nem fogsz megdícsérni,mert látom,hogy a szived Olivér fele húz.


Olivér alkatilag szerencsés,mivel a külsője sokat segít a megnyilvánulási lehetőségeiben: magas,formásan izmos testű,az arca karakteres,a tekintete szúrós. Az a tipikus férfi fajta,akinek nem lehet semmijébe belekötni,de ez ismétlem a külsőre vonatkozik,a külső pedig genetika, a genetika pedig nem kiharcolt érdem.

Mivel ilyen megnyerő külsővel rendelkezik ezért sokmindent megengedhet magának,ugyanis ami másnál botrányosnak számít, az Olivérnek jól áll. Itt nem arról van szó,hogy mit tesz és mit nem tesz. Sokan megtudnák tenni amit Olivér tesz,csak a legtöbbnek nem áll jól,mivel bizonyos cselekedetkhez bizonyos embertípus kell és nem verheti Éva feje mellett a fazekat László,aki egy értelmes és igényes ember.


De pofátlankodni,hangoskodni,hahotázni,kib*szni a másikkal,ezek nem nehéz dolgok gyerekek. Csak annyi,hogy amikor valaki olyan alázná meg az Anikót,mint a László például akkor azt aljasságnak neveznék.De ha ezt Olivér csinálja akkor az már taktikázás. Miért ? Mert neki jól áll.

Csak ennek az a hátulütője,hogy míg a villában nevetséges,stb.,addig a kinti világban a karma uralkodik és minden cselekedet maga után vonja következményét. Nem véletlen,hogy Olivérnek nincs egy jó autója, sem az,hogy olyan házban lakik amilyent láttunk a bemutatóban,sem az nem véletlen,hogy az álma egy világkörüli út a szerelmével. Miért nem valósította meg egyiket sem ?


Nos igen,ez a karma.Mert aki a villában ilyen g*ci( elnézést a szóért) az a valóságban is ilyen,ugyanis a feszültség és a stressz kihozza az emberből a valódi énjét. És aki a valódi életben is ilyen mocsok és szemét módon viselkedik az mindig visszakapja majd méltó büntetését

2011. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó-teljes mértékben egyetértek veled
2011. jan. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó előtti nagyon köszi neked hogy ilyen sokat írtál és kifejtetted a véleményed, valamilyen szempontból egyetértek veled!

Igazából nem tudnám megfogalmazni,hogy mit bírok benne, de talán azt a legjobban,hogy természetileg nagyon hasonlít egy számomra fontos emberhez.. Őt látom benne és talán ezért fogott meg ennyire.. Egyébként meg teljesen igazad van abban hogy nagyon igazságtalan és bunkó tud lenni (elnézést a kifejezésért) DE ha nem lenne bent egy ilyen ember tök unalmas lenne az egész... és a kutya nem nézné nap mint nap... pl. ott van Zsófika soha semmi nem történik vele, csak van egész nap..:) Vagy a Kristóf is ilyen volt és sorolhatnám.. Gina meg bőgőtt egész nap.. szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem igenis kell egy ilyen játékos is, hogy feldobja a hangulatot ill. a villa létet!!

2011. jan. 9. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!