Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világot kedvelők, szerint...

Való Világot kedvelők, szerintetek melyik lakóra nem illik abszolut az a tulajdonság, amilyen kategóriában indult? ( törtető, vagány, okostojás stb. )

Figyelt kérdés
Szerintem Ildikóra totál nem passzol, nemhogy nem törtető, hanem pont az ellenkezője.
2011. jan. 5. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Önmagához képest tényleg törtető! Amennyire nem illik a villába a személyiségével, bátor cselekedet volt bemenni akarnia.
2011. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alekosz sem olyan, mint a kisfilmben, bár csípem.
2011. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Azt hittem a cigány, prosti, bűnöző kategóriára gondolsz...
2011. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, hanem a felsoroltakra.

Szerintem Alekosz eléggé okostoji, nekem bejönnek az agyalásai és logikai levezetései, rá pl. illik.

:)

2011. jan. 5. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Anikóra sem illik a rosszkislány,állandóan csak siránkozik,és szart kever. Én egy rosszkislánytól azt várnám el,hogy huncutkodjon,csináljon vicces dolgokat stb....
2011. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
anikó a hisztis p*csa kategória, Ildi meg .. ááá
2011. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, mikor először elolvastam a kérdésed, egyből Ildikó ugrott be, hogy ő aztán marhára nem törtető. Talán ő a legszembetűnőbb, akire egyáltalán nem illik.

Anikóra sem annyira. Tényleg nem kifejezetten rossz kislány, inkább hisztis nyalizós. Szerintem Zsuzsira sem illet. Persze tudom modell, meg playmate, na de szerintem egyáltalán nem volt olyan jó alakja, meg szép arca, hogy bombanőnek nevezzem.

Alekoszra illik. Persze az tény, hogy amit a kisfilmjében mutatott, hogy ő milyen rendmániás és tisztaságmániás, na abból a villában semmi sem látszik. Tök jól elvan ő a kupiban is. :) Viszont ha a kategóriát nézzük, okostojásnak mindenképpen az. Éva is nagyon törtető, Olivér is vagány. Aztán van 1-2 olyan is, ami adja magát, abba nem lehet belekötni. :) Ilyen a testvérek, házaspárok, plasztikcica.

2011. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 eszterke95 ***** válasza:
Szerintem Anikóra nem illik a rosszkislány megnevezés, épp az ellenkezője. Én nagyon bírom Anikót. :)
2011. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A dr. László is inkább harcművész :O
2011. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!