Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kik a fizetett szereplői a...

Kik a fizetett szereplői a Való világ 4-nek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a bent lévők közül többen rendesen "dolgozni" mentek be. Gondolom a "Bombanők", ahogy Zsuzsi is elszólta magát, hogy ez neki munka, és talán Olviér, mint Vivás műsorvezető?
2010. dec. 30. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
hát jah..olivér tűnik annak...a többit nem tudom..
2010. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem Olivér, Éva,Szandika(?)Különben valahol olvastam ,hogy az egész VV meg van játszva forgatókönyv szerint és ezétrt a lakók pénzt kapnak...szóval mindenki dolgozik.
2010. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez így tökre nem fair!!! Csomóan bementek volna "ingyen". :-S
2010. dec. 30. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom... lehet h télleg fizetős, de minden valóságshow-ról elterjed ez...
2010. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy külön fizetnének nekik. Lehet, hogy valahol írtak ilyet, de nem meglepő, minden aktuális dologról keringenek bulvárcikkek, vádak, aztán a negyede nem igaz. Megasztárral, x-faktorral ugyanez volt. Mást se lehetett olvasni a fórumokon, minthogy így bunda meg úgy, forgatókönyv szerint történt minden stb. És próbáltak bizonyítékokat keresgélni mindenben. Kicsit már unom, hogy mért kell mindenről azt feltételezni, hogy színjáték...Tudom, a média nem ártatlan bárány na de ennek aztán semmi értelme. Ha tényleg fizetett dolog lenne, megjátszás forgatókönyv szerint, akkor szerintem nem ilyen unalmas emberek lennének benn. Olivér, Alekosz, Éva Szandika kitűnik, a többi nem sok vizet zavar. Még néha a Gigiről, Béciről lehet látni valamit, többinek kb. hetente 1-szer van egy érdekesebb beszélgetése, vagy egy kisebb vita aztán ennyi. Ha az a 4 ember nem lenne benn, a többiekről csak heti 1x lehetne leadni egy órás összeállítást. Úgyhogy azt, hogy mind fizetett szereplő, azt kizárom.
2010. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy előre megrendezett volna, annak azt az egyetlen esélyét látom, hogy előre begyakoroltatták velük a szerepüket, még jóval a műsor készítése előtt.

Ha ez így volt, akkor igen ügyesen csinálják, még ha néha bele is buknak a szerepükbe.

:)

2010. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én amugy nem tudom mit higgyek.

én nem mondom, h nem szinészek v h nincs megrendezve, de ha ennyire jó szinészek akkor mért a való világba jönnek be?? mér nem mennke hollywoodba?? de most komolyan.. azért vannak olyan rekciók, képvágások, amit szerintem "amatőr színészként" nem hiszem h menne. de elhiszem egy h 1-2 dolog megvan játszva, de már én sem tudom.. ez zavar a legjobban h becsapják a nézőket, és a médiában már minden kamu!!!!!!!!!

2011. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!