Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV László ma taktikázott...

VV László ma taktikázott azzal, hogy azt terjesztette Gombiról, hogy úgy kellett őket Olivérrel szétszedni, ami term. Hazugság?

Figyelt kérdés
Én nagyot csalódtam a "Kapitányban", gerinctelen köcsögnek tartom és csodálkozom rajta, hogy Olivér nem jött rá a turpisságra.
2010. dec. 29. 23:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

hazugság-ot kis betűvel akartam írni.

:))

2010. dec. 29. 23:43
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
nemhogy azt mondd, hogy te még nem színeztél ki egy sztorit sem egy picit.....
2010. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én nem magamról beszélek, hanem Laciról konkrétan.

Csak azért, mert ő elvileg a "Becsület" megtestesítője a villában, de semmivel se kevésbé simlis, mint Olivér.

Gombi helyében én rákérdeztem volna tőle, hogy "Kit kellett szétszedni, apukám?!"

2010. dec. 29. 23:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármi történhetett, amit a kamera nem mutatott, utána Gombi is panaszkodott Anikónak.
2010. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem azt mondta, hogy szét kellett őket szedni, hanem azt, hogy Gombit úgy kellett leállítani, hogy ne essen Olivérnek. Amiről mi nem tudjuk eldönteni, hogy így volt vagy sem, mert egy erősen vágott verziót tesznek elénk, amiből számomra igazán az sem derül ki, mi volt a vita forrása, mert az elég egyértelmű, hogy nem a havas dolog. Az csak rátett egy lapáttal.


Ettől függetlenül László is színezhette egy kicsit, mert látszott rajta, hogy nem szívesen vállalja később ezt a kijelentését, de azért nem hazudott, mert ilyet, amit te írtál, nem mondott.

2010. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mandula11 ***** válasza:
77%
Hát igen. A tv úgy manipulál, ahogy akar. Ebből is látszik, hogy rögtön elhiszed. Valószínüleg nem kitalálta, tudja ő is, hogy veszik a kamerák folyamatosan. Meg a Gombi tényleg fel volt pörögve nem kicsit. Nem csodálkoznék rajta, ha neki akart volna menni az Olivérnek.
2010. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akárhogy is volt, nálam Olivér a tuti befutó, remélem sz*rrá veri Krisztoforót a párbajon.

:P

2010. dec. 30. 00:03
 8/14 Mandula11 ***** válasza:
Ebben én is reménykedek!! Alekosz tuti ráhajt majd a Gnára:D
2010. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Sztem ez nem taktika volt részéről!!

Csak szokás szerint teljesen karótnyelten közelítette meg a dolgot.

Az a baj ahogy Oli mondta:

"Nem nyalta meg a humorgömböt:))"

Igaz ez Gombira és Lacira is:)


Én lány vagyok, engem is fürdettek már meg, és nem borultam ki..


Gombi egy lány!

Ez mostmár tutifix.

2010. dec. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gombi ugyanarra appalált mint Zsuzsi.

Ki akart menni:S

Ezért balhézott majdnem.

2010. dec. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!