Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért piszkálják a villalakók...

Miért piszkálják a villalakók mindenért Évát?

Figyelt kérdés
Például mikor Anikó leitta magát, akkor is ő volt a hibás, mert nem hagyta, hogy többet igyon. Szerintem akkor csak rosszabb lett volna a helyzet, ha hagyja.
2010. dec. 28. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ott kezdödik a probléma, hogy ilyen primitív szennyet nézel.
2010. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, én ezt nézem. De ha te nem nézed (=nem tudsz értelmes választ adni) Akkor miért töröd magad, hogy választ írj?
2010. dec. 28. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Igen, azt én is furcsálltam, hogy Gigi szerint az lett volna a jó, ha még többet iszik, és elalszik. De az nem zavarta, hogy már ígyis tajt részeg volt a csaj...ha többet iszik csak rosszabb lesz, összehányhatja magát meg akárm, most az mért jó?

De azért nem hiszem, hogy ez Éva ellen irányult, csak ő másképp gondolta.

2010. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Jó ez a műsor:elrettentésnek.Ebből megtudhatod milyen ne légy.Azért bántják mindig Évát mert félnek tőle.Ő nem taktikából olyan amilyen,és ezt mindenki tudja.
2010. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézem ezt a primitív szennyet, (egyébként tényleg az, de kit érdekel? :D ) én is úgy vettem észre, hogy sok minden miatt beszólnak neki, ami miatt nem kéne. Több oka is lehet: már eljátszotta a bizalmát és emiatt, esetleg kivágták azt a részt, ahol beszólt előtte a másiknak, vagy lehet tényleg az egész előre megírt forgatókönyv alapján játszódik....
2010. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért:

[link]

Most ebben a való világban elég jól leplezi még, de ő egy ilyen bunkó, nem baukó!

2010. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert egy primitív,tudálékos,buta pitsa,és a viselkedése messze van az őszinteségtől.

Amiről sokan azt hiszik,hogy őszinte,az csak annyi,hogy mindenkinél jobbnak és okosabbnak hiszi magát és osztja az észt.

A legidegesítőbb villalakó,pedig ez nem kis dolog a sok primitív majom között :)

2010. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
primitív nőszemély, egyesek tévesen azt állítják őszinte, de ez marhára nem az a kategória.
2010. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer a válasz!!Mert egy állszent Kis Rasszista Nemnormális Idegbeteg Elmebajos Alkoholista!!!Nem mondom hogy buta mert elég okos..!Csak tényleg nagyon nagy Probléma van az elméjével...de tényleg...Már csak a beszédén is látni meg a stílusán!!!Lehet hogy Jó nézni pont emiatt mert ilyen bolond de a fődíjnak a közelébe se engedném az biztos!:)
2011. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!