Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valo világban szerintetek is...

Valo világban szerintetek is Zsófit hívja ki párbajozni? Mennyi esélye van neki bárki ellen is?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olivérnek szerintem elég nagy az esélye és am mondta h ő nem fog kihívni olyat akit biztos h megver szóval lehet h Zsófit igen, mondjuk Kristófba is csalódott nagyot dehát őt sztem simán leveri... De izgalmas lesz már alig várom :P:P
2010. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Erős ellenfelet fog kivinni mivel Éva is az lenne, és őt vinné ki ha nem lenne védett, szal sztem Lacit fogja.
2010. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Megmondta tegnap a kiválasztás után h Zsófit nem viszi


80% Kristóf

20% Laci

2010. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem meg pont h 80%Laci és 20%Kristóf :D
2010. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Zsófit biztos nem viszi ki, nem lenne hozzá méltó döntés. Egy tök gyenge lányt kivinni.. durva lenne.

Szerintem Kristófot viszi.

De ha annyira 'vagány' lenne, mert ugye ebbe a kategóriába jutott be, akkor Lacit vinné.

2010. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De közben meg Oli és Laci is kell a villába!!

Laci főz rájuk, Oli meg szórakoztatja őket!

Mindkettő fontos karakter bent..

Kristófot kéne kivinnie.

2010. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ígyvan, Kristófnak semmi komolyabb szerepe nincs a villába. csak sétálgat fel és le.
2010. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen de nem hiszem h Kristófot vinné, mert akkor Oli lesz a "béna" h a gyengébbet hívja ki és mondta is h ő nem fog akárkit kihívni...
2010. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De Lacival meg nincs is semmi baja Olinak..

Értelmetlen lenne h őt vigye csak azért hogy fitogtassa az erejét?:S

Kristófot meg halványnak tartja és csalódott is benne amiért rárakta a jelet. Szóval "ellene" legalább van vmi indoka.

2010. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mindenképp azok közül visz ki elvileg, akik rá szavaztak.

tehát Gina, Kristóf, Zsófi és Laci. de az a vicces, hogy mindegyik gyengébb nála. szerintem bármelyikkel szembe visszamenne. úgyhogy ez így sehogy se fog bátor választásnak tünni este. Laci az egyedüli, akit szerintem annyira nem alázna le, mert biztos neki is nagyobb a rajongótábora. de ha ő kimegy, akkor nincs meg az egyik fő ember, aki főz rájuk. és nem tudják bonyolítani ezt az Anikó és Laci szálat.. ami épp kikerült a főoldalra.

2010. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!