Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sztetek Olivér kit fog kihívni...

Sztetek Olivér kit fog kihívni párbajra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én Kristófra tippelek:

1. szerintem simán lenyomná párbajban, Olivért tartanák bent a nézők, mert csinálja a showt

2. Gina szabad préda lenne Alekosz, Oli bizalmasa számára.

2010. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Áh nem hinném, hogy Kristófot hívja ki. Olivér nem olyan könnyű párbajt akar mint amilyen az Éváé volt, Olivér számára szerintem egyetlen valós ellenfél a László.
2010. dec. 27. 21:17
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is László lenne neki ellenfél,de nem őt fogja,hanem Kristófot,vagy Zsófit! Olivér nagyon keményen taktikázik,és tudja,hogy a Lászlóval való "küzdelemben" alulmaradhat! Kristóf senkinek sem hiányozna,mert semmitmondó,ezért talán inkább Zsófit.
2010. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Lacival szoros lenne a verseny, de szerintem még ellene is visszakerülne. Viszont ha olyan nagy arányú győzelmet akar, mint Éva, akkor a Kristófot viszi.
2010. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Én valamiért Zsófira gondolok.Ginát tuti nem, Lacit sem hinném.Talán még Kristóf szóba is jöhetne, de én Zsófit érzem most.
2010. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondta a végén, hogy Zsófit nem akarja kivinni. Szerintem is Kristóf lesz, mert nem is számított rá, meg Alkesz miatt is :D
2010. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy: igen, most már tudom, kit fogok vinni. Ezt a kiszavazás után mondta, ezért gondolom, hogy Kristófot, meg ugye azt is mondta, hogy azok közül, akik rászavaztak. Aztán lehet bevállalja Lacit is, hisz tényleg az lenne a kihívás!
2010. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Laci és ő két megosztó ember, két domináns "hím" a villában, csak Olivér rafkósabb, ő inkább bevonzza az embereket, míg Laci inkább dogmatikus és öntörvényű, ezt akarja a többiekre erőltetni, több-kevesebb sikerrel.

Az igazán férfias küzdelem Laci lenne, de mivel szeret simlizni Olivér, Kristófot viszi ki, mert ő annyira átlagon aluli, hogy simán megveri.Zsófit nem hinném, szerintem 2 mondatot nem tudnának a Párbajon váltani, meg nekem is a tököm tele lenne Oli helyében a nyavalygásával, mert mást nem nagyon tud a kiscsaj...

2010. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
nem tom de zsófit ne vigye mert igy is utálom de ha zsófi a kedvencem kiesik akkor egyenesen gyűlölöm majd -.-
2010. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én Zsófit vinném!

Évike pincsikutyája. Nagy 0 odabent.

De kristófot viszi..Ez 10000%.

Na és persze kint is hagyja:)

2010. dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!